https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere Sprachen

Zahl der Lose: 39

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Marmontel, Jean-Francois: Les Incas, ou La destruction de l'Empire du Perou. I.-II. Paris. 1810. 290p. + 348p. egy kihajtható térképpel, Korabeli egészbőr kötésben / In full leather binding.
1
13102.

Marmontel, Jean-Francois: Les Incas, ou La destruction de l'Empire du Perou. I.-II. Paris. 1810. 290p. + 348p. egy kihajtható térképpel, Korabeli egészbőr kötésben / In full leather binding.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Unsere Zeit - Jahrbuch zum Conversations-Lexikon. Sechster Band. 30045/6. Lepzig, 1862, F. A. Broadhaus. Batthyány pecséttel. Kiadói Félbőr kötésben, festett lapszél. Gerinc kissé kopott, egyébként jó állapotú.
1
13103.

Unsere Zeit - Jahrbuch zum Conversations-Lexikon. Sechster Band. 30045/6. Lepzig, 1862, F. A. Broadhaus. Batthyány pecséttel. Kiadói Félbőr kötésben, festett lapszél. Gerinc kissé kopott, egyébként jó állapotú.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Márton József: Német-magyar lexicon, vagyis szókönyv. 2. köt. Bétsben, 1810. Pichler. 1334 p. Korabeli félbőr kötésben
1
13104.

Márton József: Német-magyar lexicon, vagyis szókönyv. 2. köt. Bétsben, 1810. Pichler. 1334 p. Korabeli félbőr kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Unsere Zeit - Jahrbuch zum Conversations-Lexikon. Vünfter Band. 30045/5. Lepzig, 1861, F. A. Broadhaus. Zichy Jenő Gróf pecséttel. Kiadói Félbőr kötésben. Gerinc kissé kopott, egyébként jó állapotú.
1
13105.

Unsere Zeit - Jahrbuch zum Conversations-Lexikon. Vünfter Band. 30045/5. Lepzig, 1861, F. A. Broadhaus. Zichy Jenő Gróf pecséttel. Kiadói Félbőr kötésben. Gerinc kissé kopott, egyébként jó állapotú.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Unsere Zeit - Jahrbuch zum Conversations-Lexikon. Dritter Band. 30045/3. Lepzig, 1859, F. A. Broadhaus. "Ezt a könyvet gr. Zichy Jenő ajándékozta a Fővárosi könytárnak" bejegyzéssel. Kiadói Félbőr kötésben. Gerinc kissé kopott, jó állapotú.
1
13106.

Unsere Zeit - Jahrbuch zum Conversations-Lexikon. Dritter Band. 30045/3. Lepzig, 1859, F. A. Broadhaus. "Ezt a könyvet gr. Zichy Jenő ajándékozta a Fővárosi könytárnak" bejegyzéssel. Kiadói Félbőr kötésben. Gerinc kissé kopott, jó állapotú.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Unsere Zeit - Jahrbuch zum Conversations-Lexikon. Vierter Band. 30045/4. Lepzig, 1860, F. A. Broadhaus.  Zichy Jenő Gróf pecséttel. Kiadói Félbőr kötésben. Gerinc kissé kopott, egyébként jó állapotú.
1
13107.

Unsere Zeit - Jahrbuch zum Conversations-Lexikon. Vierter Band. 30045/4. Lepzig, 1860, F. A. Broadhaus. Zichy Jenő Gróf pecséttel. Kiadói Félbőr kötésben. Gerinc kissé kopott, egyébként jó állapotú.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Unsere Zeit - Jahrbuch zum Conversations-Lexikon. Siebenter Band. 30045/7. Lepzig, 1863, F. A. Broadhaus. Batthyány pecséttel. Kiadói Félbőr kötésben, festett lapszél. Gerinc kissé kopott, egyébként jó állapotú.
1
13108.

Unsere Zeit - Jahrbuch zum Conversations-Lexikon. Siebenter Band. 30045/7. Lepzig, 1863, F. A. Broadhaus. Batthyány pecséttel. Kiadói Félbőr kötésben, festett lapszél. Gerinc kissé kopott, egyébként jó állapotú.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Le Panorama: Paris s'amuse. Les Café's Concerts, Théatres, Cirques, Palais de Glace. Paris, (1897), Ludovic Baschet. Kiadói félvászon kötés, belső borító és címlap hiányzik, lapok kijárnak, viseltes állapotban / in bad condition
1
13109.

Le Panorama: Paris s'amuse. Les Café's Concerts, Théatres, Cirques, Palais de Glace. Paris, (1897), Ludovic Baschet. Kiadói félvászon kötés, belső borító és címlap hiányzik, lapok kijárnak, viseltes állapotban / in bad condition

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Neue deutsche Klinik. Handwörterbuch der praktischen Medizin. Bde. III, IV, VIII, IX, XV/5. Hrsg. v. Georg u. Felix Klemperer. Berlin-Wien, 1929-1938, Urban & Schwarzenberg. Kiadói aranyozott félbőr kötésben, illusztrációkkal, jó állapotban / Original half-leather binding, illustrated, in good condition
1
13110.

Neue deutsche Klinik. Handwörterbuch der praktischen Medizin. Bde. III, IV, VIII, IX, XV/5. Hrsg. v. Georg u. Felix Klemperer. Berlin-Wien, 1929-1938, Urban & Schwarzenberg. Kiadói aranyozott félbőr kötésben, illusztrációkkal, jó állapotban /
Original half-leather binding, illustrated, in good condition

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Lenau, Nikolaus: Sämtliche Werke und Briefe in 6 Bänden. Bd. I-V. Hrsg. v. Eduard Castle. Leipzig, 1910-1913, Insel. Kiadói, aranyozott egészbőr kötésben, a szerző címképeivel. A kötés kopottas, helyenként látványosan sérült /  Gold plated leather binding, binding has faults
1
13111.

Lenau, Nikolaus: Sämtliche Werke und Briefe in 6 Bänden. Bd. I-V. Hrsg. v. Eduard Castle. Leipzig, 1910-1913, Insel. Kiadói, aranyozott egészbőr kötésben, a szerző címképeivel. A kötés kopottas, helyenként látványosan sérült / Gold plated leather binding, binding has faults

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Christoph Wilhelm Hufeland: Die Kunst das menschliche Leben zu verlängern I.-II. Jena, 1798.  Akademische Buchhandlung hiányzó gerincű papírkötésben / in paper binding (spine missing)
1
13112.

Christoph Wilhelm Hufeland: Die Kunst das menschliche Leben zu verlängern I.-II. Jena, 1798. Akademische Buchhandlung hiányzó gerincű papírkötésben / in paper binding (spine missing)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
EUR
,
93,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Protocolle du Régiment des Volontaire de Benyowszky crée en 1772. Benyovszky Móric madagaszkári jegyzőkönyve 1772-1776. Bp., 2004, Országos Széchényi Könyvtár - Magyar-madagaszkári Baráti Társaság - Kossuth Kiadó. A francia nyelvű kézirat hasonmása, francia betűhű átirata és magyar fordítása, kiadói műbőr kötésben /  Facsimile and transcription of the French text with Hungarian translation, faux leather binding
1
13113.

Protocolle du Régiment des Volontaire de Benyowszky crée en 1772. Benyovszky Móric madagaszkári jegyzőkönyve 1772-1776. Bp., 2004, Országos Széchényi Könyvtár - Magyar-madagaszkári Baráti Társaság - Kossuth Kiadó. A francia nyelvű kézirat hasonmása, francia betűhű átirata és magyar fordítása, kiadói műbőr kötésben /
Facsimile and transcription of the French text with Hungarian translation, faux leather binding

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse