Marmontel, Jean-Francois: Les Incas, ou La destruction de l'Empire du Perou. I.-II. Paris. 1810. 290p. + 348p. egy kihajtható térképpel, Korabeli egészbőr kötésben / In full leather binding.
Unsere Zeit - Jahrbuch zum Conversations-Lexikon. Sechster Band. 30045/6. Lepzig, 1862, F. A. Broadhaus. Batthyány pecséttel. Kiadói Félbőr kötésben, festett lapszél. Gerinc kissé kopott, egyébként jó állapotú.
Unsere Zeit - Jahrbuch zum Conversations-Lexikon. Vünfter Band. 30045/5. Lepzig, 1861, F. A. Broadhaus. Zichy Jenő Gróf pecséttel. Kiadói Félbőr kötésben. Gerinc kissé kopott, egyébként jó állapotú.
Unsere Zeit - Jahrbuch zum Conversations-Lexikon. Dritter Band. 30045/3. Lepzig, 1859, F. A. Broadhaus. "Ezt a könyvet gr. Zichy Jenő ajándékozta a Fővárosi könytárnak" bejegyzéssel. Kiadói Félbőr kötésben. Gerinc kissé kopott, jó állapotú.
Unsere Zeit - Jahrbuch zum Conversations-Lexikon. Vierter Band. 30045/4. Lepzig, 1860, F. A. Broadhaus. Zichy Jenő Gróf pecséttel. Kiadói Félbőr kötésben. Gerinc kissé kopott, egyébként jó állapotú.
Unsere Zeit - Jahrbuch zum Conversations-Lexikon. Siebenter Band. 30045/7. Lepzig, 1863, F. A. Broadhaus. Batthyány pecséttel. Kiadói Félbőr kötésben, festett lapszél. Gerinc kissé kopott, egyébként jó állapotú.
Le Panorama: Paris s'amuse. Les Café's Concerts, Théatres, Cirques, Palais de Glace. Paris, (1897), Ludovic Baschet. Kiadói félvászon kötés, belső borító és címlap hiányzik, lapok kijárnak, viseltes állapotban / in bad condition
Neue deutsche Klinik. Handwörterbuch der praktischen Medizin. Bde. III, IV, VIII, IX, XV/5. Hrsg. v. Georg u. Felix Klemperer. Berlin-Wien, 1929-1938, Urban & Schwarzenberg. Kiadói aranyozott félbőr kötésben, illusztrációkkal, jó állapotban / Original half-leather binding, illustrated, in good condition
Lenau, Nikolaus: Sämtliche Werke und Briefe in 6 Bänden. Bd. I-V. Hrsg. v. Eduard Castle. Leipzig, 1910-1913, Insel. Kiadói, aranyozott egészbőr kötésben, a szerző címképeivel. A kötés kopottas, helyenként látványosan sérült / Gold plated leather binding, binding has faults
Christoph Wilhelm Hufeland: Die Kunst das menschliche Leben zu verlängern I.-II. Jena, 1798. Akademische Buchhandlung hiányzó gerincű papírkötésben / in paper binding (spine missing)
Protocolle du Régiment des Volontaire de Benyowszky crée en 1772. Benyovszky Móric madagaszkári jegyzőkönyve 1772-1776. Bp., 2004, Országos Széchényi Könyvtár - Magyar-madagaszkári Baráti Társaság - Kossuth Kiadó. A francia nyelvű kézirat hasonmása, francia betűhű átirata és magyar fordítása, kiadói műbőr kötésben / Facsimile and transcription of the French text with Hungarian translation, faux leather binding
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.