Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 48

12756.

Rufpreis:
10 000 HUF

12757.

Eötvös József: Magyarország 1514-ben
I–III. kötet teljes! Harmadik kiadás. Budapest, 1892. Ráth Mór (Athenaeum ny.) 301 p.; 331 p.; 282 p. A három kötet aranyozott és festett egészvászon-kötésben, körben aranymetszéssel. KIssé kopott. Könyvtári duplum

Rufpreis:
6 000 HUF

12758.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

Johann Friedrich Fischer: Selectae e profanis scriptoribus historiae quibus admista sunt varia honeste vivendi praecepta ex iisdem scriptoribus deprompta in usum iuventus scholasticae. Tertium recensuit atque praefationem adjecit Ioh. Frid. Fischerus. Leipzig. 1777. Georgii Loevii. Papírkötésben / In paper binding.
12759.

Rufpreis:
3 000 HUF

Balla Antal: Az utolsó száz év története. Bp., 1931, Magyar Szemle Társaság (A Magyar Szemle Kincsestára 18.). Vászonkötésben, jó állapotban.
12760.

Rufpreis:
1 000 HUF

12761.

Rufpreis:
10 000 HUF

TAKÁTS Sándor: Rajzok a török világból. III. köt. Bp. 1917. MTA Könyvkiadó Váll. Uj folyam/ Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben. Ex libris: Serföző László. Első lap kicsit szakadt , egyébként jó állapotú.
12762.

TAKÁTS Sándor: Rajzok a török világból. III. köt.
Bp. 1917. MTA Könyvkiadó Váll. Uj folyam/ Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben. Ex libris: Serföző László. Első lap kicsit szakadt , egyébként jó állapotú.

Rufpreis:
3 000 HUF

TAKÁTS Sándor: Rajzok a török világból. II. köt. Bp. 1915. MTA Könyvkiadó Váll. Uj folyam/ Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben. Ex libris: Serföző László. Jó állapotú.
12763.

TAKÁTS Sándor: Rajzok a török világból. II. köt.
Bp. 1915. MTA Könyvkiadó Váll. Uj folyam/ Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben. Ex libris: Serföző László. Jó állapotú.

Rufpreis:
3 000 HUF

12764.

Rufpreis:
1 000 HUF

12765.

Rufpreis:
5 000 HUF

12766.

Rufpreis:
2 400 HUF

Trócsányi Zoltán: Magyar régiségek és furcsaságok. Bp., Dante. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
12767.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF