TAKÁTS Sándor: Rajzok a török világból. III. köt.
Bp. 1917. MTA Könyvkiadó Váll. Uj folyam/ Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben. Ex libris: Serföző László. Első lap kicsit szakadt , egyébként jó állapotú.