Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 48

Churchill nyilatkozik a szovjetről. Bp., [1944], Stádium. Érdekes világháborús karikatúrákkal, az 1944-es kiadás reprintje. Papírkötésben, jó állapotban.
12744.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Fritz Harzendorf: So kam es. Der Deitsche irrweg von Bismarck bis Hitler. Konstanz, 1946, Im Südverlag Konstanz.
12745.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bonaparte Napóleon emlékirata. Szerk.: Huttkay Lipót. Bp., 1915, Szilágyi Miklós. Kicsit kopott papírkötésben, possessori bejegyzéssel.
12746.

Rufpreis:
1 800 HUF

12747.

Rufpreis:
1 000 HUF

Raffay Ernő: Trianon titkai avagy, hogyan bántak el országunkkal... Bp., 1990, Tornado Dannenija Kft. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
12748.

Rufpreis:
1 000 HUF

Történeti munkák fűzve 5db: Balla Antal: Az utolsó száz év története. Török Pál: A francia forradalom története. Vernon Duckworth Barker: Az angol civilizáció. Múlt és jelen. Gratz Gusztáv:Európai külpolitika. Szász Zsombor: Románia. Budapest, 1931, Magyar Szemle Társaság. Félvászon kötésben, színezett lapszél. Jó állapotú.
12749.

Rufpreis:
1 000 HUF

12750.

Rufpreis:
3 000 HUF

12751.

Rufpreis:
1 000 HUF

Várkonyi Nándor: Sziriat oszlopai. Elsüllyedt kultúrák. Bp,. é.n., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadó félvászon kötésben. A gerinc borítás hiányzik.
12752.

Rufpreis:
8 000 HUF

12753.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

12754.

Rufpreis:
1 800 HUF

12755.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF