Porzellan Zahl der Lose: 88
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
912590
11163
221
32000
Zsolnay vadász mintás étkészlet, matricás, jelzett, hibátlan, összesen:24 db
950061
11164
221
Zsolnay üldögélő kislány, eozin mázas, jelzett (pajzs), hibátlan, 7×7 cm
924113
11165
221
28000
Zsolnay búzavirág mintás mokkás készlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan 944009
11166
221
Zsolnay kézzel festett labdázó kisfiú, hibátlan jelzett, m: 11 cm 904973
11167
221
Zsolnay patika tégely, matricás, jelzett, hibátlan / Porcelain pharmacy tray 16 cm 956973
11168
221
Zsolnay kézzel festett porcelán vadászkutya, jelzett, apró kopásnyomokkal, 19,5×5×16,5 cm 932741
11169
221
Hollóházi mokkás készlet, jelzett, apró lepattanás a cukortartón
932739
11170
221
Hollóházi teás készlet, jelzett, hibátlan 949509
11171
221
Hollóházi porcelán akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:30 cm/Hand painted Hollóházi porcelain nude
926955
11172
221
Hollóházi kaspó pár (2db), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14,5 cm, d:16 cm 900735
11173
221
Hollóházi matricás virágmintás porcelán váza, mázhibával, jelzett, m: 20 cm
954986
11174
221
Hollóházi hamutálak, 2db, matricás,jelzett. Kopott. 17x16,5cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF