Porzellan

Zahl der Lose: 88

Zsolnay vadász mintás étkészlet, matricás, jelzett, hibátlan, összesen:24 db
11163.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Zsolnay üldögélő kislány, eozin mázas, jelzett (pajzs), hibátlan, 7×7 cm
11164.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Zsolnay búzavirág mintás mokkás készlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan
11165.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Zsolnay kézzel festett labdázó kisfiú, hibátlan jelzett, m: 11 cm
11166.

Rufpreis:
1 000 HUF

Zsolnay patika tégely, matricás, jelzett, hibátlan / Porcelain pharmacy tray 16 cm
11167.

Rufpreis:
4 000 HUF

Zsolnay kézzel festett porcelán vadászkutya, jelzett, apró kopásnyomokkal, 19,5×5×16,5 cm
11168.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hollóházi mokkás készlet, jelzett, apró lepattanás a cukortartón
11169.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hollóházi teás készlet, jelzett, hibátlan
11170.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Hollóházi porcelán akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:30 cm/Hand painted Hollóházi porcelain nude
11171.

Rufpreis:
2 800 HUF

Hollóházi kaspó pár (2db), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14,5 cm, d:16 cm
11172.

Rufpreis:
8 000 HUF

Hollóházi matricás virágmintás porcelán váza, mázhibával, jelzett, m: 20 cm
11173.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi hamutálak, 2db, matricás,jelzett. Kopott.  17x16,5cm
11174.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF