Porzellan Zahl der Lose: 88
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
952401
11151
221
Herendi kézzel festett nagy virágcsokor, sérült, jelzett, m: 15 cm, d: 13 cm 952394
11152
221
Herendi zöld virágmintás lapos bonbonier, hibátlan, jelzett, m: 10 cm, d: 12 cm
952383
11153
221
Herendi Ludas Matyi, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 8 cm 952361
11154
221
Herendi rózsákkal díszített, kézzel festett gyertyatartó apró lepattanásokkal, jelzett, 11x11 cm, m: 9 cm 952347
11155
221
Herendi Viktória mintás porcelán fogpiszkáló tartó, hibátlan, jelzett, m: 3,5 cm, 4x2,5 cm 955199
11156
221
Zsolnay búgócsigával játszó gyerek, kézzel festett, jelzett (Sinkó), hibátlan, 13×15 cm / Handpainted Zsolnay chinaware figure in flawless condition
955222
11157
221
Zsolnay kézzel festett pillangós virágmintás ékszertartó doboz, hibátlan, jelzett, / Handpainted Zsolnay chinaware box, in flawless condition, 11×11x6 cm 955231
11158
221
Zsolnay kézzel festett virágmintás váza, hibátlan, jelzett, m: 16 cm 955277
11159
221
Zsolnay kézzel festett labdázó kislány, hibátlan, jelzett, m: 14 cm
955336
11160
221
Zsolnay búzavirág mintás porcelán bonbonier, kézzel festett, hibátlan, jelzett, d: 9 cm 954919
11161
221
Zsolnay mini kulacs, matricás, hibátlan, jelzett, m: 7,5 cm
953577
11162
221
55000
Zsolnay Pompadour II. étkészlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan, összesen:25 db Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF