Porzellan

Zahl der Lose: 88

Hollóházi (Szakmáry) áttört tálka, kézzel festett, jelzett,  18×15cm, m: 6 cm
11175.

Rufpreis:
2 400 HUF

Fischer Emil Császári és Királyi Szállító, Porcelángyáros jelzésű aranyozott kék-fehér teáscsésze tetővel, kopásnyomokkal, m: 12 cm, d: 10 cm
11176.

Rufpreis:
1 000 HUF
13

Kis porcelán tétel: 1 db kacsát mintázó tál (22,5×14,5×10,5 cm) és 2 db nipp: 9×5×9 cm és 12,5×7,5×10,5 cm, az egyik Aquincum jelzéssel
11177.

Rufpreis:
1 400 HUF

Bereznay Vilma: virágmintás, aranyozott porcelán mokkás csésze, csészealjjal, kézzel festett, jelzett, hibátlan
11178.

Rufpreis:
1 000 HUF
9

Kispest, áttört tálka, kézzel festett, jelzett,  17cm, m:: 5,5 cm
11179.

Rufpreis:
1 000 HUF

MZ Altrechlau virágmintás matricás porcelán kancsó, kopásnyomokkal, jelzett, m: 23 cm
11180.

Rufpreis:
2 400 HUF

Schönwald virágos porcelán süteményes kínáló készlet, 6 db kistányér, hibátlan, jelzett, d: 17 cm
11181.

Rufpreis:
5 000 HUF

Wedgwood kalapos kislányokat ábrázoló számozott színes porcelán dísztál, hibátlan, jelzett, d: 20 cm
11182.

Rufpreis:
2 000 HUF

Witeg Abádszalók címeres tál, matricás, jelzett, hibátlan, 25×16 cm
11183.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Unterweissbach Echt Kobalt kézzel festett porcelán asztali kínáló és hamutartó tál, hibátlan, jelzett, d: 10 cm; 24x14x6 cm
11184.

Rufpreis:
2 400 HUF

Rosenthal Moliere attört tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, kopott, d:22,5 cm, m:7 cm
11185.

Rufpreis:
3 000 HUF

Turn életképes ékszertartó, matricás, jelzett, hibátlan, d:7,5 cm, m:4,5 cm
11186.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF