Porzellan Zahl der Lose: 88
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
954020
11175
221
Hollóházi (Szakmáry) áttört tálka, kézzel festett, jelzett, 18×15cm, m: 6 cm 955287
11176
221
Fischer Emil Császári és Királyi Szállító, Porcelángyáros jelzésű aranyozott kék-fehér teáscsésze tetővel, kopásnyomokkal, m: 12 cm, d: 10 cm 951681
11177
221
Kis porcelán tétel: 1 db kacsát mintázó tál (22,5×14,5×10,5 cm) és 2 db nipp: 9×5×9 cm és 12,5×7,5×10,5 cm, az egyik Aquincum jelzéssel 949038
11178
221
Bereznay Vilma: virágmintás, aranyozott porcelán mokkás csésze, csészealjjal, kézzel festett, jelzett, hibátlan 954043
11179
221
Kispest, áttört tálka, kézzel festett, jelzett, 17cm, m:: 5,5 cm
955156
11180
221
MZ Altrechlau virágmintás matricás porcelán kancsó, kopásnyomokkal, jelzett, m: 23 cm
865968
11181
221
Schönwald virágos porcelán süteményes kínáló készlet, 6 db kistányér, hibátlan, jelzett, d: 17 cm 923607
11182
221
Wedgwood kalapos kislányokat ábrázoló számozott színes porcelán dísztál, hibátlan, jelzett, d: 20 cm 889793
11183
221
100
Witeg Abádszalók címeres tál, matricás, jelzett, hibátlan, 25×16 cm
940365
11184
221
Unterweissbach Echt Kobalt kézzel festett porcelán asztali kínáló és hamutartó tál, hibátlan, jelzett, d: 10 cm; 24x14x6 cm 920931
11185
221
Rosenthal Moliere attört tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, kopott, d:22,5 cm, m:7 cm 892588
11186
221
Turn életképes ékszertartó, matricás, jelzett, hibátlan, d:7,5 cm, m:4,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF