Porzellan

Zahl der Lose: 88

11187.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Royal Vienna (Alt Wien) virágcsokor fiú, kézzel festett, apró lepattanásokkal, m:12 cm / Royal Vienna porcelain figue, small cracked
11188.

Rufpreis:
12 000 HUF

Bögre "Beim -Sprudel in Karlsbad 210gr., 1900" felirattal, matricás, hibátlan, aranyozott szél kopottas. 12cm
11189.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bögre "Sprudel- Colonnade, Karlsbad 210gr.,1925" felirattal, matricás, hibátlan, az aranyozott szél kopottas. 12cm
11190.

Rufpreis:
3 000 HUF

4db Moritz Zdekauer Ausztria,  aranyozott (kissé kopott), csontos tálka, 17,5 cm, hibátlan, jelzett.
11191.

Rufpreis:
6 000 HUF

Német figurális porcelán, hibával, jelzett, 9x8 cm
11192.

Rufpreis:
1 000 HUF

Német ibolyamintás porcelán kínáló, apró kopásnyomokkal jelzett, m: 14,5 cm, d: 20 cm
11193.

Rufpreis:
2 000 HUF
9

Carlsbad Carl Knoll, kör alakú nagy tál, grófi címerrel, jelzett, hibátlan, kopott d: 40 cm
11194.

Rufpreis:
5 000 HUF

11195.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Rózsákkal, apró virágokkal díszített porcelán lámpa, lámpaernyővel, virágokon apró lepattanásokkal, jelzés nélkül, m: 34 cm
11196.

Rufpreis:
3 000 HUF

11197.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jelzett kínai mokkás készlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan
11198.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF