Porzellan Zahl der Lose: 88
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
857318
11187
221
15000
903782
11188
221
Royal Vienna (Alt Wien) virágcsokor fiú, kézzel festett, apró lepattanásokkal, m:12 cm / Royal Vienna porcelain figue, small cracked
955219
11189
221
Bögre "Beim -Sprudel in Karlsbad 210gr., 1900" felirattal, matricás, hibátlan, aranyozott szél kopottas. 12cm 955193
11190
221
Bögre "Sprudel- Colonnade, Karlsbad 210gr.,1925" felirattal, matricás, hibátlan, az aranyozott szél kopottas. 12cm 955004
11191
221
4db Moritz Zdekauer Ausztria, aranyozott (kissé kopott), csontos tálka, 17,5 cm, hibátlan, jelzett. 955304
11192
221
Német figurális porcelán, hibával, jelzett, 9x8 cm
953727
11193
221
Német ibolyamintás porcelán kínáló, apró kopásnyomokkal jelzett, m: 14,5 cm, d: 20 cm 610296
11194
221
Carlsbad Carl Knoll, kör alakú nagy tál, grófi címerrel, jelzett, hibátlan, kopott d: 40 cm 861255
11195
221
940146
11196
221
Rózsákkal, apró virágokkal díszített porcelán lámpa, lámpaernyővel, virágokon apró lepattanásokkal, jelzés nélkül, m: 34 cm 837384
11197
221
912744
11198
221
6500
Jelzett kínai mokkás készlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF