Porzellan

Zahl der Lose: 88

Kézzel festett tojás alakú jelzett Herendi porcelán bonbonier hibátlan állapotban / Handpainted numbered Herend chinaware egg shaped bonbonier in flawless condition 7x11cm
11139.

Kézzel festett tojás alakú jelzett Herendi porcelán bonbonier hibátlan állapotban /
Handpainted numbered Herend chinaware egg shaped bonbonier in flawless condition 7x11cm

Rufpreis:
3 000 HUF

Herendi kézzel festett csipkebogyó mintás fedeles váza, tetején a rózsa sérült, jelzett, m: 20 cm
11140.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herendi kézzel festett virágmintás váza, hibátlan, jelzett, m: 14 cm
11141.

Rufpreis:
3 000 HUF

Herendi madárral és levelekkel díszített kézzel festett hamutartó tál, apró kopásnyomokkal, hibátlan, jelzett, 14x11 cm
11142.

Rufpreis:
3 000 HUF

Herendi virágokkal díszített bonbonier, sérült, m: 8 cm, d: 9,5 cm
11143.

Rufpreis:
2 000 HUF

Herendi virágmintás dobozka, hibátlan, jelzett, 10x8x4 cm
11144.

Rufpreis:
3 000 HUF

Herendi Rothschild mintás kézzel festett bonbonier tető, hibátlan, jelzett, d: 10 cm
11145.

Rufpreis:
800 HUF

Herendi kézzel festett fát locsoló kisfiú és kislány, hibátlan, jelzett, 19x14 cm
11146.

Rufpreis:
12 000 HUF

Herendi kézzel festett Apponyi mintás tálka, hibátlan, jelzett, 15x11 cm
11147.

Rufpreis:
2 000 HUF
9

Herendi kézzel festett csipkebogyó mintás szív alakú kis bonbonier rózsával, hibátlan, jelzett, m: 7 cm, 7x6 cm
11148.

Rufpreis:
2 000 HUF

Herendi kézzel festett virágmintás bonbonier, tetején apró rózsával, jelzett, apró lepattanással, hajszálrepedéssel, m: 10 cm, d: 9 cm
11149.

Rufpreis:
1 000 HUF

Herendi petrezselyem mintás cukortartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 7 cm, d: 7,5 cm
11150.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF