Porzellan Zahl der Lose: 88
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
952239
11139
221
Kézzel festett tojás alakú jelzett Herendi porcelán bonbonier hibátlan állapotban / Handpainted numbered Herend chinaware egg shaped bonbonier in flawless condition 7x11cm 952641
11140
221
Herendi kézzel festett csipkebogyó mintás fedeles váza, tetején a rózsa sérült, jelzett, m: 20 cm 952625
11141
221
Herendi kézzel festett virágmintás váza, hibátlan, jelzett, m: 14 cm 952603
11142
221
Herendi madárral és levelekkel díszített kézzel festett hamutartó tál, apró kopásnyomokkal, hibátlan, jelzett, 14x11 cm 952561
11143
221
Herendi virágokkal díszített bonbonier, sérült, m: 8 cm, d: 9,5 cm 952550
11144
221
Herendi virágmintás dobozka, hibátlan, jelzett, 10x8x4 cm 952534
11145
221
Herendi Rothschild mintás kézzel festett bonbonier tető, hibátlan, jelzett, d: 10 cm 952520
11146
221
Herendi kézzel festett fát locsoló kisfiú és kislány, hibátlan, jelzett, 19x14 cm 952493
11147
221
Herendi kézzel festett Apponyi mintás tálka, hibátlan, jelzett, 15x11 cm 952483
11148
221
Herendi kézzel festett csipkebogyó mintás szív alakú kis bonbonier rózsával, hibátlan, jelzett, m: 7 cm, 7x6 cm 952468
11149
221
Herendi kézzel festett virágmintás bonbonier, tetején apró rózsával, jelzett, apró lepattanással, hajszálrepedéssel, m: 10 cm, d: 9 cm 952451
11150
221
Herendi petrezselyem mintás cukortartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 7 cm, d: 7,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF