Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 111

Nagy József: Kinek van igaza, ha fiatalok és idősek szemben állnak egymással? Gyakorlati lélektani megfigyelések alapján. Bp., 1943. Füzetecske papír kötésben.
13130.

Rufpreis:
800 HUF

Szabó Desző: Ének a révben. Tolnai Gábor kísérő tanulmányával. cc. 1928, Körmendy Könyvkiadó
13131.

Rufpreis:
800 HUF

Kisfaludy Sándor: Himfy szerelmei II. A boldog szerelem (Magyar Remekírók Gyémántkiadás). Bp, 1858. Heckenast Gusztáv. Kiadói félbőr kötésben, aranyozott gerinc,festett lapszélekkel. A címlap kopottas, gerincnél egy szakasz törött, egyébként jó állapotban.
13132.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tamási Áron: Virágveszedelem. Budapest, 1938, Révai. Díszített félvászon kötésben. Gerinc elvált, egyébként jó állapotú.
13133.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jósika Miklós: Két mostoha. Történelmi regény. I-II. kötet.Pest, 1863, Heckenast Gusztáv. Nemzeti Casino ex librissel. Fél bőr kötésben, gerincen aranyozott. Fedőlap viseletes, egyébként jó állapotú.
13134.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kolb Jenő: Régi játékkártyák. Magyar és külföldi kártyafestés XV.-XIX. század. 80 Színes hasonmással. 1939-es kiadás reprint változata. Dabas, 1984, Dabasi Nyomda. Egészvászon kötésben, fedő lap díszítéssel. Gerincnél a sarok viseletes.
13135.

Kolb Jenő: Régi játékkártyák. Magyar és külföldi kártyafestés XV.-XIX. század. 80 Színes hasonmással.
1939-es kiadás reprint változata. Dabas, 1984, Dabasi Nyomda. Egészvászon kötésben, fedő lap díszítéssel. Gerincnél a sarok viseletes.

Rufpreis:
800 HUF

Mesekönyvtár 5. szám: Ali Baba és a negyven rabló. Budapest, Kellner. Papir füzetecske.
13136.

Mesekönyvtár 5. szám: Ali Baba és a negyven rabló.
Budapest, Kellner. Papir füzetecske.

Rufpreis:
800 HUF

Rózsa Kálmán és neje Népkönyvtára. VI. évfolyam, 9. szám: A gyermekirtó szörnyeteg. Eredeti kútfők után elbeszéli: Krónikás. Budapest, Rózsa K. és neje. Papir füzetecske.
13137.

Rózsa Kálmán és neje Népkönyvtára. VI. évfolyam, 9. szám: A gyermekirtó szörnyeteg. Eredeti kútfők után elbeszéli: Krónikás.
Budapest, Rózsa K. és neje. Papir füzetecske.

Rufpreis:
800 HUF

Ép testben ép lélek. Igazságok. Az élet könyvéből kijegyezte: Igazmondó. 253. sz. Budapest, Méhner Vilmos-féle Könyvkiadóhivatal. Papir füzetecske.
13138.

Ép testben ép lélek. Igazságok. Az élet könyvéből kijegyezte: Igazmondó. 253. sz. Budapest, Méhner Vilmos-féle Könyvkiadóhivatal.
Papir füzetecske.

Rufpreis:
800 HUF

cca 1926 Képek a pogányvilágból. Németből fordította: Czérus István. Budapest, Londoni vallásos traktátus Társulat. Papir füzetecske.
13139.

cca 1926 Képek a pogányvilágból. Németből fordította: Czérus István. Budapest, Londoni vallásos traktátus Társulat.
Papir füzetecske.

Rufpreis:
800 HUF

Lampérth Géza: Nemzeti Lant. Hazafias költemények, szavalati darabok. Budapest, 1923, Magyar Nemzeti Szövetség. Papir kötésben, gerincnél kissé viseletes.
13140.

Rufpreis:
800 HUF

Nyugat 1908. 1-2. köt. Bp., 1987, Akadémiai Kiadó. A Nyugat folyóirat 1908-as évfolyamának reprint kiadása.
13141.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF