Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 111
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
950295
13166
221
Gyulai Pál költeményei. Radó Hirsch Nelli rajzaival. 5., bővített kiadás. Bp. 1902. Franklin-Társulat. 229 l. 1 sztl. lev. 1 arckép, 18 t. (heliogravürök ) 2 vershasonmás. Kiadói egészvászon-kötésben, aranyozott lapszélekkel. A kötésen kis hiba, de összességében jó állapotban
949815
13167
221
Furnell: The Stamps collectors almanac - Great Britain, Lochar Publishing 1991
949816
13168
221
1920 Magyarország bélyegeinek tájékoztató katalógusa 1920 Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF