Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 111

1928 Klasszikus képtár Rennaisance mesterek 60 festmény és elemző-magyarázó szövegek nagy alakú albumban, megviselt állapotban, 3 db hiányzik
13142.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szabó Dezső: Az elsodort falu I. Budapest é.n. Genius. Papír kötésben, viseletes állapotban.
13143.

Rufpreis:
800 HUF

Szabó Szilveszter (szerk.): Latin - magyar, magyar - latin szótár. Győrött, 1878 Gross Gusztáv. Kiadói félvászon kötésben. Mindkét kötet gerince elvált.
13144.

Rufpreis:
4 000 HUF

Fiatal írók antológiája. Összeáll.: Biró Lajos Pál. Bp., 1936, Új Magyar Vetés. Kicsit szakadt, laza papírkötésben.
13145.

Rufpreis:
1 000 HUF

13146.

Rufpreis:
3 000 HUF

Vegyes könyv tétel-Kempis Tamás: Krisztus követése; 3 db mini szakácskönyv; Csemegi Kódex versben; Jézussal együtt, Ima- és énekeskönyv gyermekek számára. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
13147.

Rufpreis:
3 000 HUF

Madách Imre: Az ember tragédiája. Zichy Mihály rajzaival. Bp., 1960, Magyar Helikon. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé szakadt védőborítóval, egyébként jó állapotban.
13148.

Rufpreis:
1 600 HUF

13149.

Rufpreis:
5 000 HUF

Gáldi László: Ismerjük meg a versformákat. Bp., 1961, Athenaeum Nyomda. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
13150.

Rufpreis:
800 HUF

Oesterreich, T[raugott] K[onstantin]: Az okkultizmus és a modern világkép. Bp., [1927], Franklin Társulat. (Ember és természet 11.) Papírkötésben, jó állapotban.
13151.

Rufpreis:
1 000 HUF

Csötörtök Csaba: Grafológia. Az íráselemzés kézikönyve. Bp., 1986, Gondolat. Papírkötésben, 153 írásmintával, jó állapotban.
13152.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bendetz Móric: Grafológia a gyakorlatban. 70 analízis magyarázatokkal, 77 írásképpel. Bp., 1937, Bendetz és társa. Vászonkötésben, jó állapotban.
13153.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF