Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 111

Ujjászületés. Dobai Béla válogatott költeményei. Győr, 1939, Dr. Kovács Pál Irodalmi és Közművelődési Társaság. Itt-ott szakadt papírkötésben, egyébként jó állapotban.
13154.

Rufpreis:
800 HUF

Honthy István: Két veréb dalai. Költemények. Pécs, 1903. Ceruzás ajánlással, vászonkötésben, a borító kicsit szakadt, a kötés meglazult.
13155.

Rufpreis:
800 HUF

Szemelvények Herodotos művéből. Magyarázta: Dávid István. Második kiadás. Bp., 1886, Eggenberger - féle Könyvkereskedés kiadása. Félvászon kötésben. Borító kopottas. Tulajdonosi aláírásokkal.
13156.

Rufpreis:
2 000 HUF

Magyar olvasókönyv az iparostanonc-iskolák első osztálya számára. Szerk.: Mártonffy Márton, Trájtler Károly. Bp., [cca 1904], Lampel Róbert. Kicsit kopott kartonált papírkötésben, egyébként jó állapotban.
13157.

Rufpreis:
1 000 HUF

Pintér Jenő: Magyar nyelvvédő könyv. Bp., 1939, szerzői kiadás. Kicsit kopott papírkötésben, jó állapotban.
13158.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dóczy Lajos: Vera grófnő. Szomorúmű 3 felvonásban. Bp., 1891, Szépirodalmi Könyvtár. Félvászon kötés, színezett lapszélek, viseltes állapotban.
13159.

Rufpreis:
1 000 HUF

Madách Imre: Az ember tragédiája. Pintér Jenő budapesti tankerületi királyi főigazgató előszavával. Bp., Tolnai Nyomdai Műintézet. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
13160.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jókai Móra: Az arany ember I-II. rész. Jókai Mór művei centenáriumi kiadás XXII-XIII. kiadás. Bp., 1925, Franklin. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon kötés, belül a gerincnél kissé levált, belső borítólap kijár, egyébként jó állapotban.
13161.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Dr. Birher I. Dr. Pucsek J., Dr. Sándor Lászlóné, Dr. Sztanó Imre: A vállalkozások tevékenységének gazdasági elemzése, Perfekt kiadó, Bp. 2007
13162.

Rufpreis:
800 HUF

Régi könyv tétel, 15 db, több jó kiadással(Gerhart Ellert: Attila; Barbara Wood: A prófétanő; Petronius: Satiricon; André Maurois: Költő a máglyán stb.), érdemes megnézni
13163.

Rufpreis:
1 000 HUF
13

13164.

Rufpreis:
1 200 HUF

13165.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF