Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 199

Tavaszy Noémi: Tanyavilág. Olaj, farost, jelzett, fa keretben, 49x16 cm
10134.

Rufpreis:
1 000 HUF
16

Telepy jelzéssel: Hegyi patak. Olaj, sérült vászon, sérült keretben, 64×32 cm
10135.

Rufpreis:
8 000 HUF

Tímár-Thein Miksa (1874-1940): Kislány portré. Olaj, vászon, jelzett, 58×48 cm
10136.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25
13

TM jelzéssel: Kompozíció. Olaj, vászon, 60×40 cm
10137.

Rufpreis:
10 000 HUF

Tóth jelzéssel: Út a folyó mellett. Olaj, farost, 50×60 cm
10138.

Rufpreis:
3 000 HUF

Tóth jelzéssel: Park a katedrális mellett. Akvarell, papír, 29×37 cm
10139.

Rufpreis:
1 000 HUF

10140.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

E. Uhlik jelzéssel: Alpesi táj. Olaj, farost, jelzett, fa keretben, sérült, 38x24 cm
10141.

Rufpreis:
3 000 HUF

Varga jelzéssel: Férfi fej. Szén, papír, 47×31 cm
10142.

Rufpreis:
1 800 HUF

10143.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

10144.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vértes György (1930-1979): Füles címlapterv, vegyes technika, papír, jelzett, 30×21 cm
10145.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF