Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 199
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
939550
10134
219
Tavaszy Noémi: Tanyavilág. Olaj, farost, jelzett, fa keretben, 49x16 cm 938199
10135
219
Telepy jelzéssel: Hegyi patak. Olaj, sérült vászon, sérült keretben, 64×32 cm 934013
10136
219
Tímár-Thein Miksa (1874-1940): Kislány portré. Olaj, vászon, jelzett, 58×48 cm 936593
10137
219
TM jelzéssel: Kompozíció. Olaj, vászon, 60×40 cm 932785
10138
219
Tóth jelzéssel: Út a folyó mellett. Olaj, farost, 50×60 cm 908807
10139
219
Tóth jelzéssel: Park a katedrális mellett. Akvarell, papír, 29×37 cm
697938
10140
219
14000
939500
10141
219
E. Uhlik jelzéssel: Alpesi táj. Olaj, farost, jelzett, fa keretben, sérült, 38x24 cm 915665
10142
219
Varga jelzéssel: Férfi fej. Szén, papír, 47×31 cm
617265
10143
219
60000
Vaszary János (1867-1939): Asztaltársaság. Ceruza, papír, jelzett (13×18 cm), üvegezett keretben 39×36 cm 640012
10144
219
Váci András (1928-1989): Laoszi partizánok elefánton. Rézkarc, papír, 34,5x48,5cm
940251
10145
219
Vértes György (1930-1979): Füles címlapterv, vegyes technika, papír, jelzett, 30×21 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF