Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 199

Ruzicskay György (1896-1993): Álomra szenderülve. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24×18 cm
10110.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ruzicskay György (1896-1993): Rémület. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24×18 cm
10111.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ruzicskay György (1896-1993): Arcok. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24×18 cm
10112.

Rufpreis:
1 200 HUF
9

Ruzicskay György (1896-1993): Terhek alatt. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24×18 cm
10113.

Rufpreis:
1 200 HUF

10114.

Rufpreis:
800 HUF

Schéner jelzéssel: Rhodoszi részlet. Olaj, karton, keretben, 54×70 cm
10115.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Schéner Mihály (1923-2009): Társalgók. Olaj, farost, jelzett, keretben, 32×50 cm
10116.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

Schéner Mihály (1923-2009): Mediterrán város. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×70 cm
10117.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Schranz jelzéssel: Hullám. Olaj, farost, keretben, 40×50 cm
10118.

Rufpreis:
3 000 HUF

10119.

Rufpreis:
2 000 HUF

Sípos Tibor (1946-): Tájkép. Akvarell, papír, jelzett, 31×47 cm
10120.

Rufpreis:
6 000 HUF

Solymári Walkó László (1909-1984): Humoros virágcsendélet. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 60×40 cm
10121.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF