Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 199
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
935858
10110
219
Ruzicskay György (1896-1993): Álomra szenderülve. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24×18 cm 935839
10111
219
Ruzicskay György (1896-1993): Rémület. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24×18 cm 935834
10112
219
Ruzicskay György (1896-1993): Arcok. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24×18 cm 935844
10113
219
Ruzicskay György (1896-1993): Terhek alatt. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24×18 cm 822301
10114
219
936476
10115
219
36000
Schéner jelzéssel: Rhodoszi részlet. Olaj, karton, keretben, 54×70 cm 916730
10116
219
46000
Schéner Mihály (1923-2009): Társalgók. Olaj, farost, jelzett, keretben, 32×50 cm 931062
10117
219
48000
Schéner Mihály (1923-2009): Mediterrán város. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×70 cm 932795
10118
219
Schranz jelzéssel: Hullám. Olaj, farost, keretben, 40×50 cm
640250
10119
219
935527
10120
219
Sípos Tibor (1946-): Tájkép. Akvarell, papír, jelzett, 31×47 cm
916923
10121
219
Solymári Walkó László (1909-1984): Humoros virágcsendélet. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 60×40 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF