Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 199
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
940551
10085
219
Molnár C. Pál (1894-1981): Telefonos kisasszony, kis szériás ofszet-karton, 29x21 cm 940550
10086
219
Molnár C. Pál (1894-1981): Ébredés, kis szériás ofszet-karton, 29,5x21 cm 936177
10087
219
Molnár C. Pál (1894-1981): Úszómester, kis szériás ofszet-karton, 21x29 cm
902863
10088
219
4600
Murányi jelzéssel: Vitorlás a sziklánál . Olaj, karton, keretben, 20×25 cm
937345
10089
219
Mühlbeck Károly (1869-1943): Rab ember fiai (borítóterv). Akvarell, papír, jelzés nélkül, 19,5×13 cm 931439
10090
219
869437
10091
219
Németh Krisztina (1994-): Az idő. Vegyes technika, papír, jelzett, 65×45 cm 914873
10092
219
4600
Németh Krisztina (1994-): Sarokba állítva. Olaj, vászon, jelzett, 40×30 cm
869420
10093
219
4200
Németh Krisztina (1994-): Munkás. Tanulmányrajz. Szén, papír, jelzett, 69×50 cm
869426
10094
219
Németh Krisztina (1994-): Ülő férfi. Tanulmányrajz. Szén, papír, jelzett, 69×50 cm 760698
10095
219
B. Orosz István (1953-): Magányos ház. Olaj, farost, keretben 50×60 cm
791226
10096
219
Ősz Dénes (1915-1980): Remetén túl. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 24×28 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF