Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 199

Molnár C. Pál (1894-1981): Telefonos kisasszony, kis szériás ofszet-karton, 29x21 cm
10085.

Rufpreis:
800 HUF

Molnár C. Pál (1894-1981): Ébredés, kis szériás ofszet-karton, 29,5x21 cm
10086.

Rufpreis:
800 HUF

Molnár C. Pál (1894-1981): Úszómester, kis szériás ofszet-karton, 21x29 cm
10087.

Rufpreis:
800 HUF

Murányi jelzéssel: Vitorlás a sziklánál . Olaj, karton, keretben, 20×25 cm
10088.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Mühlbeck Károly (1869-1943): Rab ember fiai (borítóterv). Akvarell, papír, jelzés nélkül, 19,5×13 cm
10089.

Rufpreis:
4 000 HUF

10090.

Rufpreis:
5 000 HUF

Németh Krisztina (1994-): Az idő. Vegyes technika, papír, jelzett, 65×45 cm
10091.

Rufpreis:
3 000 HUF

Németh Krisztina (1994-): Sarokba állítva. Olaj, vászon, jelzett, 40×30 cm
10092.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Németh Krisztina (1994-): Munkás. Tanulmányrajz. Szén, papír, jelzett, 69×50 cm
10093.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Németh Krisztina (1994-): Ülő férfi. Tanulmányrajz. Szén, papír, jelzett, 69×50 cm
10094.

Rufpreis:
2 000 HUF

B. Orosz István (1953-): Magányos ház. Olaj, farost, keretben 50×60 cm
10095.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10096.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF