Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 199
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
936535
10122
219
Somlai Vilma (1938-2007): Csendélet. Olaj, papír, jelzett, 60×40 cm
931507
10123
219
Sugár Gábor (1976-): Dinamika. Akril, vászon, jelzett, 70x50 cm
931509
10124
219
Sugár Gábor (1976-): Cica fej. Akril, vászon, jelzett, 70x50 cm 940126
10125
219
Szabados János (1937-): Kopár vidék. Olaj, farost jelzett, sérült keretben, 50×70 cm 932812
10126
219
Szabó Lajos: November vége. Olaj, vászon, jelzett, sérült keretben, 50×70 cm 935685
10127
219
Szabó Vladimír (1905-1991): Pestről Buda. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 22×39 cm
932873
10128
219
Szász Endre (1927-2003): Kopasz férfi. Tus, papír, jelzett, 17×11 cm 894265
10129
219
Szőnyi Jenő (1902-?): Sztojka László (1909-1986). Ceruza, papír, jelzett, 15×9 cm
881825
10130
219
Szőnyi Jenő (1902-?): Bicskás csendélet. Toll, papír, jelzett, 17×23 cm
876567
10131
219
55000
Sztelek Norbert (1884-1956): Ház a fák között. Pasztell, karton, keretben, 60×50 cm
924261
10132
219
935524
10133
219
Tassy Klára (1922-2001): Virágok. Monotípia, papír, jelzett, 41×30 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF