Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 199

Somlai Vilma (1938-2007): Csendélet. Olaj, papír, jelzett, 60×40 cm
10122.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Sugár Gábor (1976-): Dinamika. Akril, vászon, jelzett, 70x50 cm
10123.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Sugár Gábor (1976-): Cica fej. Akril, vászon, jelzett, 70x50 cm
10124.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Szabados János (1937-): Kopár vidék. Olaj, farost jelzett, sérült keretben, 50×70 cm
10125.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
17

Szabó Lajos: November vége. Olaj, vászon, jelzett, sérült keretben, 50×70 cm
10126.

Rufpreis:
6 000 HUF

Szabó Vladimír (1905-1991): Pestről Buda. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 22×39 cm
10127.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Szász Endre (1927-2003): Kopasz férfi. Tus, papír, jelzett, 17×11 cm
10128.

Rufpreis:
12 000 HUF

Szőnyi Jenő (1902-?): Sztojka László (1909-1986). Ceruza, papír, jelzett, 15×9 cm
10129.

Rufpreis:
800 HUF

Szőnyi Jenő (1902-?): Bicskás csendélet. Toll, papír, jelzett, 17×23 cm
10130.

Rufpreis:
800 HUF

Sztelek Norbert (1884-1956): Ház a fák között. Pasztell, karton, keretben, 60×50 cm
10131.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

10132.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Tassy Klára (1922-2001): Virágok. Monotípia, papír, jelzett, 41×30 cm
10133.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF