Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 199

Borítóterv Móra Ferenc Kincskereső kisködmön c. munkájához, akvarell, papír, jelzés nélkül, 22,5×15 cm
10173.

Rufpreis:
4 000 HUF

Borítóterv Mikszáth Kálmán Magyarország várai c. munkájához, akvarell, papír, jelzés nélkül, 24,5×17,5 cm
10174.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jelzés nélkül: Lorántffy Zsuzsanna (1600-1660) Litográfia, papír, apró szakadással, 51×41 cm
10175.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jelzés nélkül: Hófödte házikó. Vegyes technika, papír, 12×16 cm
10176.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jelzés nélkül: Csendélet vörös vázával. Olaj, karton, 31×34 cm
10177.

Rufpreis:
2 800 HUF

Jelzés nélkül: Boltíves kapuk. Olaj, karton, 36×34 cm
10178.

Rufpreis:
2 400 HUF

Jelzés nélkül: Budai háztetők. Olaj, karton, 40×44 cm
10179.

Rufpreis:
2 800 HUF
17

Jelzés nélkül: Tél a faluban. Olaj, vászon, 50×40 cm
10180.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jelzés nélkül: Hal. Olaj, vászon, 50×50 cm
10181.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jelzés nélkül: Dupla akt. Filctoll, papír, 43x30,5cm
10182.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jelzés nélkül: Bejárat. Szén, farost, keretben 33×26 cm
10183.

Rufpreis:
1 000 HUF

Aktokat és figurákat ábrázoló ceruza rajzok, jelzés nélkül, összesen 8 db, 43×30 cm
10184.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF