Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 199
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
939439
10173
219
Borítóterv Móra Ferenc Kincskereső kisködmön c. munkájához, akvarell, papír, jelzés nélkül, 22,5×15 cm 939437
10174
219
Borítóterv Mikszáth Kálmán Magyarország várai c. munkájához, akvarell, papír, jelzés nélkül, 24,5×17,5 cm 897069
10175
219
Jelzés nélkül: Lorántffy Zsuzsanna (1600-1660) Litográfia, papír, apró szakadással, 51×41 cm
876406
10176
219
Jelzés nélkül: Hófödte házikó. Vegyes technika, papír, 12×16 cm
915670
10177
219
Jelzés nélkül: Csendélet vörös vázával. Olaj, karton, 31×34 cm 932533
10178
219
Jelzés nélkül: Boltíves kapuk. Olaj, karton, 36×34 cm 932537
10179
219
Jelzés nélkül: Budai háztetők. Olaj, karton, 40×44 cm 932540
10180
219
Jelzés nélkül: Tél a faluban. Olaj, vászon, 50×40 cm 935376
10181
219
Jelzés nélkül: Hal. Olaj, vászon, 50×50 cm 670257
10182
219
Jelzés nélkül: Dupla akt. Filctoll, papír, 43x30,5cm 603837
10183
219
Jelzés nélkül: Bejárat. Szén, farost, keretben 33×26 cm
689598
10184
219
Aktokat és figurákat ábrázoló ceruza rajzok, jelzés nélkül, összesen 8 db, 43×30 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF