Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 199
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
847751
10159
219
Olvashatatlan jelzéssel: Tanya. Kréta, papír, jelzett, üvegezett keretben, 22x30 cm
939151
10160
219
Olvashatatlan jelzéssel: Alvó kislány babával. Olaj, farost, jelzett, fa keretben, 20x26 cm
932544
10161
219
Olvashatatlan jelzéssel: Templom torony. Olaj, papír, üvegezett antik keretben, 28×38 cm 640008
10162
219
640010
10163
219
759852
10165
219
Olvashatatlan jelzéssel: Kompozíció. Színezett litográfia, papír, jelzett, üvegezett keretben, 42×32 cm 935826
10166
219
Jelzés nélkül: Six steps. Grafit, papír, 21x30 cm 888346
10167
219
100
Jelzés nélkül: 2 linómetszet 10db vegyes minőségű nyomatban 21,5x30,5cm
918166
10168
219
Jelzés nélkül: Lány a domboldalon. Olaj, vászon, felcsavarva, 60×80 cm
908262
10169
219
Jelzés nélkül: Vadász kutyák. Olaj, fűrészelt fa törzs szeleten, 53×22 cm
938953
10171
219
Borítóterv Biró József Erdély művészete c. munkájához, vegyes, papír, "Szathmáry" jelzéssel, 24×18 cm
937113
10172
219
Jelzés nélkül: Anya gyermekével. Tus, papír, hátul dátum (1978) és cím, 31×23,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF