Juwelen Zahl der Lose: 42
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
920449
19036
217
46000
Jewellery
Fehérarany (Au) 18 K gyűrű apró kövekkel díszítve, jelzett, méret: 56, br: 5,9 g / Gold ring, size: 56, br: 5,9 g
601971
19037
217
90000
Jewellery
Férfi 14K arany (Au) gyűrű, gyémántokkal fehér aranyba foglalva, összesen: 0,4 ct, jelzett, bruttó: 7 gr, méret: 59/ Gold ring with diamond 920985
19038
217
17000
Jewellery
Ezüst (Ag) teáskanál készlet, 6 db, jelzett, 95,4 g / Silver tea spoon set, 95,4 g
920972
19039
217
30000
Jewellery
Ezüst (Ag) süteményes villakészlet, 6 db, jelzett, 139,4 g / Silver cake set, 139,4 g 876500
19040
217
14000
Jewellery
cca 1920 Ezüst nyelű süteményes készlet. 6 db villa és kés eredeti, kívül kissé kopottas díszdobozban / Vintage cake set
925003
19041
217
Jewellery
Ezüst (Ag.) karkötő, jelzett, biztonsági lánccal, összeforrasztva nettó: 30g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF