https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Juwelen

Zahl der Lose: 42

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Royal Crown No. 1516 ezüst (Ag) női vízálló quartz ékszeróra, jelzett, br: 34,9 g / Royal Crown No. 1516 silver women watch, br: 34,9 g
1
19000.

Royal Crown No. 1516 ezüst (Ag) női vízálló quartz ékszeróra, jelzett, br: 34,9 g /
Royal Crown No. 1516 silver women watch, br: 34,9 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
EUR
,
53,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag) karkötő cirkónia díszítéssel, jelzett, h: 20 cm, br: 11,2 g / Silver bracelet, br: 11,2 g
1
19001.

Ezüst (Ag) karkötő cirkónia díszítéssel, jelzett, h: 20 cm, br: 11,2 g /
Silver bracelet, br: 11,2 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag.) tokos zsebóra, hat köves, üveg lap hiányzik, szerkezet tisztításra szorul, jelzett
1
19002.

Ezüst (Ag.) tokos zsebóra, hat köves, üveg lap hiányzik, szerkezet tisztításra szorul, jelzett

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
EUR
,
56,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag.) cukorfogó, jelzett, h:11 cm, nettó:33 g
1
19003.

Ezüst (Ag.) cukorfogó, jelzett, h:11 cm, nettó:33 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
EUR
,
17,19
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Ezüst (Ag) kitűző gyöngy és holdkő és markazitos díszítéssel, br: 6,4 g / Silver brooch, br: 6,4 g
1
19004.

Ezüst (Ag) kitűző gyöngy és holdkő és markazitos díszítéssel, br: 6,4 g /
Silver brooch, br: 6,4 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
5
 
Ezüst (Ag) karkötő flexibilis elemekből nyelves zárral, biztonsági csatolóval, jelzett, 15,9 g / silver bracelet
1
19005.

Ezüst (Ag) karkötő flexibilis elemekből nyelves zárral, biztonsági csatolóval, jelzett, 15,9 g /
silver bracelet

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
XX. sz. eleje: Afrikai eredetű ezüst nyakék. Bőr szíjon Mária Terézia SF jelzésű ezüst tallérokból (10x). Összesen 550 g,. Az ékszer újságban szerepelt! / cca 1900 African silver necklace made out of Maria Theresia SF thalers on leather lace. Published in a magazine Total 550 g
1
19006.

XX. sz. eleje: Afrikai eredetű ezüst nyakék. Bőr szíjon Mária Terézia SF jelzésű ezüst tallérokból (10x). Összesen 550 g,. Az ékszer újságban szerepelt! / cca 1900 African silver necklace made out of Maria Theresia SF thalers on leather lace. Published in a magazine Total 550 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
140 000 HUF
379,40
EUR
,
437,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Ezüst (Ag) fülbevalópár gyöngy díszítéssel, br: 1,4 g / Silver earring with pearl, 1,4 g
1
19007.

Ezüst (Ag) fülbevalópár gyöngy díszítéssel, br: 1,4 g /
Silver earring with pearl, 1,4 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
7
 
Ezüst (Ag) nyaklánc kagyló mozaik medállal, 4,6 g / Silver necklace with shell pendant, 4,6 g
1
19008.

Ezüst (Ag) nyaklánc kagyló mozaik medállal, 4,6 g /
Silver necklace with shell pendant, 4,6 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
EUR
,
11,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Türkiz függő ezüst (Ag) láncon, türkiz berakásos fülbevalóval, jelzett, br: 6,9 g / Silver necklace with turquoise pendant and earring, br: 6,9 g
1
19009.

Türkiz függő ezüst (Ag) láncon, türkiz berakásos fülbevalóval, jelzett, br: 6,9 g /
Silver necklace with turquoise pendant and earring, br: 6,9 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
EUR
,
15,00
USD
Zahl der Gebote:
6
 
Ezüst (Ag) pillangós filigrán bross, jelzett, 3,5 g / Silver butterfly brooch, 3,5 g
1
19010.

Ezüst (Ag) pillangós filigrán bross, jelzett, 3,5 g /
Silver butterfly brooch, 3,5 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
22
 
Ezüst (Ag) 1914-1915 feliratú gyűrű, jelzett, méret: 54, nettó:3 g / Silver ring,
1
19011.

Ezüst (Ag) 1914-1915 feliratú gyűrű, jelzett, méret: 54, nettó:3 g /
Silver ring,

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
18
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse