Juwelen Zahl der Lose: 42
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
920439
19000
217
17000
Jewellery
Royal Crown No. 1516 ezüst (Ag) női vízálló quartz ékszeróra, jelzett, br: 34,9 g / Royal Crown No. 1516 silver women watch, br: 34,9 g
920932
19001
217
Jewellery
Ezüst (Ag) karkötő cirkónia díszítéssel, jelzett, h: 20 cm, br: 11,2 g / Silver bracelet, br: 11,2 g
924940
19002
217
Jewellery
Ezüst (Ag.) tokos zsebóra, hat köves, üveg lap hiányzik, szerkezet tisztításra szorul, jelzett
921612
19003
217
5500
Jewellery
Ezüst (Ag.) cukorfogó, jelzett, h:11 cm, nettó:33 g 920948
19004
217
Jewellery
Ezüst (Ag) kitűző gyöngy és holdkő és markazitos díszítéssel, br: 6,4 g / Silver brooch, br: 6,4 g 908390
19005
217
Jewellery
Ezüst (Ag) karkötő flexibilis elemekből nyelves zárral, biztonsági csatolóval, jelzett, 15,9 g / silver bracelet
847410
19006
217
140000
Jewellery
XX. sz. eleje: Afrikai eredetű ezüst nyakék. Bőr szíjon Mária Terézia SF jelzésű ezüst tallérokból (10x). Összesen 550 g,. Az ékszer újságban szerepelt! / cca 1900 African silver necklace made out of Maria Theresia SF thalers on leather lace. Published in a magazine Total 550 g 920875
19007
217
Jewellery
Ezüst (Ag) fülbevalópár gyöngy díszítéssel, br: 1,4 g / Silver earring with pearl, 1,4 g 920886
19008
217
3800
Jewellery
Ezüst (Ag) nyaklánc kagyló mozaik medállal, 4,6 g / Silver necklace with shell pendant, 4,6 g
920911
19009
217
4800
Jewellery
Türkiz függő ezüst (Ag) láncon, türkiz berakásos fülbevalóval, jelzett, br: 6,9 g / Silver necklace with turquoise pendant and earring, br: 6,9 g 924458
19010
217
Jewellery
Ezüst (Ag) pillangós filigrán bross, jelzett, 3,5 g / Silver butterfly brooch, 3,5 g 924505
19011
217
Jewellery
Ezüst (Ag) 1914-1915 feliratú gyűrű, jelzett, méret: 54, nettó:3 g / Silver ring, Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF