Juwelen Zahl der Lose: 42
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
924470
19012
217
Jewellery
Ezüst (Ag) virág alakú filigrán bross kővel díszítve, jelzés nélkül, br: 6,8 g / Flower, silver brooch, br: 6,8 g 922289
19013
217
Jewellery
Ezüst (Ag) nyaklánc, h: 49 cm jelzett, 5,3 g / Silver necklace, 5,3 g 922279
19014
217
Jewellery
Ezüst (Ag) kereszt szintetikus kő berakással, jelzett, 7,8 g / Silver cross, 7,8 g 920939
19015
217
3800
Jewellery
Ezüst (Ag) kitűző markazitos díszítéssel, br: 6,9 g / Silver brooch, br: 6,9 g 924492
19016
217
Jewellery
Ezüst (Ag) mandzsetta gomb, jelzett, 7,7 g / A pair of silver cufflings 7,7 g 811916
19017
217
Jewellery
Ezüst (Ag.) fedeles másodpercmutatós zsebóra, sérült, nem működik, jelzett, d:4,5 cm 920988
19018
217
Jewellery
Ezüst (Ag) mokkáskanál készlet, 6 db, jelzett, 50,6 g / Silver coffespoon set, 50,6 g
918778
19019
217
5500
Jewellery
Ezüst (Ag.) kis tálka, jelzett (Dianás), apró horpadásokkal, mesterjeggyel(L), d:12,5 cm, nettó:43 g 745808
19020
217
24000
Jewellery
811169
19021
217
8500
Jewellery
745811
19022
217
Jewellery
3 db ezüst (Ag.) villa, jelzett, h:18 cm, nettó:127 g
809325
19023
217
Jewellery
Ezüst (Ag) cigarettatárca / Silver cigarette box 160g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF