Juwelen

Zahl der Lose: 42

Ezüst (Ag) virág alakú filigrán bross kővel díszítve, jelzés nélkül, br: 6,8 g / Flower, silver  brooch, br: 6,8 g
19012.

Ezüst (Ag) virág alakú filigrán bross kővel díszítve, jelzés nélkül, br: 6,8 g /
Flower, silver brooch, br: 6,8 g

Rufpreis:
1 000 HUF

Ezüst (Ag) nyaklánc, h: 49 cm jelzett, 5,3 g / Silver necklace, 5,3 g
19013.

Ezüst (Ag) nyaklánc, h: 49 cm jelzett, 5,3 g /
Silver necklace, 5,3 g

Rufpreis:
1 000 HUF
13

Ezüst (Ag) kereszt szintetikus kő berakással, jelzett, 7,8 g / Silver cross, 7,8 g
19014.

Ezüst (Ag) kereszt szintetikus kő berakással, jelzett, 7,8 g /
Silver cross, 7,8 g

Rufpreis:
1 400 HUF
9

Ezüst (Ag) kitűző markazitos díszítéssel, br: 6,9 g / Silver brooch, br: 6,9 g
19015.

Ezüst (Ag) kitűző markazitos díszítéssel, br: 6,9 g /
Silver brooch, br: 6,9 g

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Ezüst (Ag) mandzsetta gomb, jelzett, 7,7 g / A pair of silver cufflings 7,7 g
19016.

Ezüst (Ag) mandzsetta gomb, jelzett, 7,7 g /
A pair of silver cufflings 7,7 g

Rufpreis:
1 000 HUF

Ezüst (Ag.) fedeles másodpercmutatós zsebóra, sérült, nem működik, jelzett, d:4,5 cm
19017.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ezüst (Ag) mokkáskanál készlet, 6 db, jelzett, 50,6 g / Silver coffespoon set, 50,6 g
19018.

Ezüst (Ag) mokkáskanál készlet, 6 db, jelzett, 50,6 g /
Silver coffespoon set, 50,6 g

Rufpreis:
12 000 HUF

Ezüst (Ag.) kis tálka, jelzett (Dianás), apró horpadásokkal, mesterjeggyel(L), d:12,5 cm, nettó:43 g
19019.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

19020.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

19021.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

3 db ezüst (Ag.) villa, jelzett, h:18 cm, nettó:127 g
19022.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Ezüst (Ag) cigarettatárca / Silver cigarette box 160g
19023.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF