https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Juwelen

Zahl der Lose: 42

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Monogramos (Ag.) ezüst cigaretta tálca, jelzett, jó állapotban, nettó: 143g, 12×8 cm
1
19024.

Monogramos (Ag.) ezüst cigaretta tálca, jelzett, jó állapotban, nettó: 143g, 12×8 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
EUR
,
56,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag.) tortalapát, jelzett, h:28 cm, nettó:155 g
1
19025.

Ezüst (Ag.) tortalapát, jelzett, h:28 cm, nettó:155 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
EUR
,
75,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag.) halkés, gazdagon díszített, jelzett, h:21 cm, nettó:56 g
1
19026.

Ezüst (Ag.) halkés, gazdagon díszített, jelzett, h:21 cm, nettó:56 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag) kereszt, jelzett, 9,9 g / Silver cross, 9,9 g
1
19027.

Ezüst (Ag) kereszt, jelzett, 9,9 g /
Silver cross, 9,9 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
4
 
Ezüst (Ag) kereszt, jelzett, 11,9 g / Silver cross, 11,9 g
1
19028.

Ezüst (Ag) kereszt, jelzett, 11,9 g /
Silver cross, 11,9 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
3
 
Ezüst (Ag.) talpas kínáló, jelzett, mesterjeggyel (MS), cizellált, csúnyán javított, m:16 cm, nettó:322g
1
19029.

Ezüst (Ag.) talpas kínáló, jelzett, mesterjeggyel (MS), cizellált, csúnyán javított, m:16 cm, nettó:322g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
EUR
,
87,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
cca 1910 18 K jelzett, duplafedeles, stopper funkciós zsebóra, járó, de javításra szoruló szerkezettel, hiányzó első és hátsó óraüvegekkel, belső (8,5g) fedlap lejár szép számlappal, nagy bruttó súllyal. Br 136g /  cca 1910 Gold pocket watch 18K without glasses, mechanics needs some repair Gross weight 136g
1
19030.

cca 1910 18 K jelzett, duplafedeles, stopper funkciós zsebóra, járó, de javításra szoruló szerkezettel, hiányzó első és hátsó óraüvegekkel, belső (8,5g) fedlap lejár szép számlappal, nagy bruttó súllyal. Br 136g /
cca 1910 Gold pocket watch 18K without glasses, mechanics needs some repair Gross weight 136g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
280 000 HUF
758,81
EUR
,
875,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
cca 1910 14 K duplafedeles, zsebóra, javításra szoruló szerkezettel, hiányzó óraüvegekkel, Br 56 g /  cca 1910 Gold pocket watch 14K without glass, mechanics needs repair. Gross weight 56g
1
19031.

cca 1910 14 K duplafedeles, zsebóra, javításra szoruló szerkezettel, hiányzó óraüvegekkel, Br 56 g /
cca 1910 Gold pocket watch 14K without glass, mechanics needs repair. Gross weight 56g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
EUR
,
375,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
XIX. sz vége: Ezüst (Ag) öv bőrre fűzött veretekből, aranyozott ezüst filigránból rakott növényi motívumokkal és niello-díszítéssel, 84 zolotniki (875/1000) tisztaságú kaukázusi jelzéssel és "AI" mesterjeggyel / End of 19th century: Silver belt from the Caucasus on a leather base, with gold plated filigree floral decoration and niello inlay, 84 zolotniki (875/1000) fineness hallmark and "AI" maker's mark, 77cm, br: 607gr
1
19032.

XIX. sz vége: Ezüst (Ag) öv bőrre fűzött veretekből, aranyozott ezüst filigránból rakott növényi motívumokkal és niello-díszítéssel, 84 zolotniki (875/1000) tisztaságú kaukázusi jelzéssel és "AI" mesterjeggyel / End of 19th century: Silver belt from the Caucasus on a leather base, with gold plated filigree floral decoration and niello inlay, 84 zolotniki (875/1000) fineness hallmark and "AI" maker's mark, 77cm, br: 607gr

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
150 000 HUF
406,50
EUR
,
468,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Cca 1920 ezüst (Ag.) díszített peremű tálca, jelzett (Dianás), mesterjellel, jó állapotban, nettó: 665g, 38×26 cm / Antique silver tray, good condition
1
19033.

Cca 1920 ezüst (Ag.) díszített peremű tálca, jelzett (Dianás), mesterjellel, jó állapotban, nettó: 665g, 38×26 cm / Antique silver tray, good condition

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
95 000 HUF
257,45
EUR
,
296,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
6 db ezüst (Ag.) likőrös pohár, jelzett, alján virágmotívummal díszített, m:12 cm, nettó:186.6 g / silver liqueur glasses
1
19034.

6 db ezüst (Ag.) likőrös pohár, jelzett, alján virágmotívummal díszített, m:12 cm, nettó:186.6 g / silver liqueur glasses

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Zahl der Gebote:
4
 
Ezüst (Ag.) gyertyatartó, jelzett, mesterjeggyel, (A.P), nettó: 305g, m:32 cm
1
19035.

Ezüst (Ag.) gyertyatartó, jelzett, mesterjeggyel, (A.P), nettó: 305g, m:32 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
EUR
,
150,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse