Vörösmarty összes művei I., II., IV. kötet (Epikai költeményei, Lyrai költeményei, Drámai költeményei)- Sajtó alá rendezte Gyulay Pál, Bp. 1884-1885, Méhner, Franklin társulat, Dúsan aranyozott kiadói egészvászon kötésben, márványozott lapszélekkel (1 lap sérült, a kötések szép állapotban)
Jókai Mór válogatott művei. Teljes sorozat. 50 kötetben. Bp., Kossuth Kiadó. Dekoratív aranyozott műbőr kötésben Gerincén anagrammával. Hibátlan állapotban.
Társadalmi lexikon. Tizenhat színes táblával, számos képpel és grafikonnal. Függelékül: A szociális mozgalmak krónikája 1750-1928. Szerk. Madzsar József. Bp. 1928. Népszava. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, (gerincen egy szakadás)
Katona József: Bánk bán. Dráma öt felvonásban. Csók István képeivel illusztrált díszkiadás. A Pesti Napló ajándéka előfizetőinek. Bp., 1899, Pesti Napló. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, festett lapszélek, illusztrált, több lapja foltos, kopottas állapotban.