Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 120

13222.

Rufpreis:
8 000 HUF

13223.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

13224.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Petőfi Sándor összes költeményei I-II. Hazai művészek rajzaival és a költő arcképével. Budapest 1907. Athenaeum. Selyem kötés szétválóban a tetején.
13225.

Rufpreis:
12 000 HUF

Kozáry Gyula: Korunk bölcselete. Pécs, 1892, püspöki Lyceumi Könyvnyomda. Félvászon kötés, belső címlapja szakadt, kopottas állapotban.
13226.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jókai Mór: Nemzeti díszkiadás 3 kötet, Megtörtént regék, Napraforgók, Még egy csokrot, Bp., 1897 Révai. Aranyozott egészvászon kötésben
13227.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

13228.

Rufpreis:
6 000 HUF

Parfüm 2000. Illatok, üvegek, márkák világa. Debrecen, 1999, Geopen. Kartonált, védőborítóval
13229.

Rufpreis:
1 600 HUF

Társadalmi lexikon. Tizenhat színes táblával, számos képpel és grafikonnal. Függelékül: A szociális mozgalmak krónikája 1750-1928. Szerk. Madzsar József. Bp. 1928. Népszava. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, (gerincen egy szakadás)
13230.

Rufpreis:
800 HUF

Katona József: Bánk bán. Dráma öt felvonásban. Csók István képeivel illusztrált díszkiadás. A Pesti Napló ajándéka előfizetőinek. Bp., 1899, Pesti Napló. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, festett lapszélek, illusztrált, több lapja foltos, kopottas állapotban.
13231.

Rufpreis:
4 000 HUF

Dr. Birher I. Dr. Pucsek J., Dr. Sándor Lászlóné, Dr. Sztanó Imre: A vállalkozások tevékenységének gazdasági elemzése, Perfekt kiadó, Bp. 2007
13232.

Rufpreis:
1 000 HUF

Julia és Derek Parker: Asztrológia. London 1991. Gulliver.
13233.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF