Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 120

13138.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Kánya Emilia: Szeretet könyve. . I-II. kötet egybekötve. Pest, 1863-1864. Emich. 1t.+131+(9)+130+XXXVp. A szerző az első magyar szerkesztőnő, Korabeli félvászon-kötésben
13139.

Rufpreis:
4 000 HUF

13140.

Kötés nélkül, krúdában maradt példány. 120p. / Piece without binding in cruda.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Móricz Zsigmond: Baleset. Bp., 1927. Athenaeum. A szerző aláírásával! (1929. VI. 29., Csécse).
13141.

Rufpreis:
6 000 HUF

13142.

Rufpreis:
8 000 HUF

Egy nagyvilági hölgy: Illem, a jó társaság szabályai. Útmutató a művelt társaséletben. Bp., én. Athenaeum 258p. Gottermayer egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel
13143.

Rufpreis:
4 000 HUF

Gáspár Gyula: Székely ezermesterek. Bp., 1944. Franklin-T. 96 l. 16 kétoldalas t. (képek) számos szövegközti rajzzal. Kiadói, rajzos, kartonált kötésben, amely Török munkája. Gerincén kis hiba
13144.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Magyar grammatika mely főképpen deák nyelv tanulására készülő gyermekek számára iródott, Debrecen, 1825. Tóth Ferenc. 112p, Korabeli félbőr kötésben. Korabeli névbeírással
13145.

Rufpreis:
3 000 HUF
11

Veér Imre: Unikum; Psyche titka. Bp., 1920, Pfeifer Ferdinánd Nemzeti Könyvkereskedése. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
13146.

Rufpreis:
6 000 HUF

13147.

Rufpreis:
10 000 HUF

13148.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

13149.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF