Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 120

1936 A Hegedűs hírlapiroda kölcsönkönyvtár jegyzéke; Oradea, 1936
13150.

Rufpreis:
1 000 HUF

Várnai Zseni válogatott versei 1914-1942. Dedikált! Bp., 1942, Arany János Irodalmi és Nyomdai Műintézet. Kiadói papírkötés, belül a gerincnél több helyen szétvált, viseltes állapotban.
13151.

Rufpreis:
1 600 HUF

13152.

Rufpreis:
1 000 HUF

Temesi Győző: Győzni! Az új magyar fiú regénye. Bp., 1929, Franklin. Félvászon kötés, viseltes állapotban.
13153.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ady Endre: Új versek. A halottak élén. A menekülő élet. Ki látott engem? 2 kötet. Bp., 1919, Pallas Irodalmi és Nyomdai Részvénytársaság. Kiadói félpergamen kötés, illusztrált, kissé kopottas állapotban.
13154.

Rufpreis:
6 000 HUF

Verne Gyula: Várkastély a Kárpátokban. Fordította Huszár Imre. Bp., Franklin Társulat. Kiadói festett aranyozott egészvászon kötés, lapok foltosak, illusztrált, belül a gerincnél kissé szakadt, kopottas állapotban.
13155.

Rufpreis:
2 000 HUF

Fogarasi János német és magyar szótára. Negyedik javított és bővített kiadás. Első vagy német-magyar rész. Pest, 1860, Heckenast Gusztáv. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél és sarkainál szakadt, lapok foltosak, kopottas állapotban.
13156.

Rufpreis:
1 000 HUF

13157.

Rufpreis:
6 000 HUF

13158.

Rufpreis:
4 000 HUF

Madách Imre: Az ember tragédiája. Pintér Jenő budapesti tankerületi királyi főigazgató előszavával. Bp., Tolnai Nyomdai Műintézet. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
13159.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dóczy Lajos: Vera grófnő. Szomorúmű 3 felvonásban. Bp., 1891, Szépirodalmi Könyvtár. Félvászon kötés, színezett lapszélek, viseltes állapotban.
13160.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tolnai Vilmos(szerk.): Magyarító szótár, A szükségtelen idegen szavak elkerülésére. Bp., 1900, Hornyánszky V.Cs. és Kir.Udv. Könyvnyomdája. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, gerincnél kopott, belül a gerincnél kissé levált, kopottas állapotban.
13161.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF