Várnai Zseni válogatott versei 1914-1942. Dedikált! Bp., 1942, Arany János Irodalmi és Nyomdai Műintézet. Kiadói papírkötés, belül a gerincnél több helyen szétvált, viseltes állapotban.
Ady Endre: Új versek. A halottak élén. A menekülő élet. Ki látott engem? 2 kötet. Bp., 1919, Pallas Irodalmi és Nyomdai Részvénytársaság. Kiadói félpergamen kötés, illusztrált, kissé kopottas állapotban.
Verne Gyula: Várkastély a Kárpátokban. Fordította Huszár Imre. Bp., Franklin Társulat. Kiadói festett aranyozott egészvászon kötés, lapok foltosak, illusztrált, belül a gerincnél kissé szakadt, kopottas állapotban.
Fogarasi János német és magyar szótára. Negyedik javított és bővített kiadás. Első vagy német-magyar rész. Pest, 1860, Heckenast Gusztáv. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél és sarkainál szakadt, lapok foltosak, kopottas állapotban.
alsó-viszti Fogarasi János: Magyar és német zsebszótár. Legújabb helyesirás szerint, s az újonnan alakított vagy fölélesztett szókkal bővitve. Második vagy magyar-német rész. Második, jobbított, ls sok ezer új szókkal bővített kiadás. Pesth, 1848, Hecekenast Gusztáv. 4 lev., 696p. Korabeli egészbőr kötésben, lapjai helyenként foltosak. Kötéstábla elvált
Madách Imre: Az ember tragédiája. Pintér Jenő budapesti tankerületi királyi főigazgató előszavával. Bp., Tolnai Nyomdai Műintézet. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
Tolnai Vilmos(szerk.): Magyarító szótár, A szükségtelen idegen szavak elkerülésére. Bp., 1900, Hornyánszky V.Cs. és Kir.Udv. Könyvnyomdája. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, gerincnél kopott, belül a gerincnél kissé levált, kopottas állapotban.