Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 120
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
894083
13174
216
894098
13175
216
894117
13176
216
894092
13177
216
Nyírő József: Uz Bence. Bp., 1936, Révai. Kiadói halina kötés, kissé kopottas, molyrágta kötésben, kopottas állapotban. 752334
13178
216
915887
13179
216
Csehov, Anton: Életem. Egy vidéki fiatalember elbeszélése. Bp., 1962, Magyar Helikon. Kiadói bordázott gerincű félbőr kötés, illusztrált, jó állapotban, bibliofil kiadás.
913360
13180
216
Madách Imre: Az ember tragédiája. Drámai költemény. Második népies kiadás. Bp., 1887, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, kötéstáblája sérült, lapok kijárnak, erősen viseltes állapotban.
865782
13181
216
3800
Gyulai Pál költeményei. A költő arczképével. Pest, 1870. Ráth Mór. 1t. 336p. Első kiadás! Díszesen aranyozott, kiadói vászonkötésben. Aranymetszéssel díszítve. (foltos)
827481
13182
216
894646
13183
216
Swedenborg Emanuel: Menny és pokol. Látottak és hallottak szerint. Bp. 1909. Londoni Swedenborg Társ. 334 p. Fűzve, kiadói papír borítóban; Jó állapotban 912344
13184
216
Szécsi Ferenc: Általános műveltség lexikona Bp., 1941, Universum. 2 lev, 321 hasáb. Kiadói félvászon kötésben
865797
13185
216
55000
A Pallas Nagy Lexikona Az összes ismeretek enciklopédiája. 1–18. kötet pótkötetekkel (teljes). Budapest, 1893–1904. Pallas. Szövegközti képekkel, térképekkel, chromolitográfiákkal gazdagon illusztrálva. Egységes, aranyozott gerincű, kiadói félbőr kötésben. Kissé kopott kötésű sorozat
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF