Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 120

Nyírő József: Isten igájában. Bp., 1936, Révai. Kiadói halina kötés, kissé kopottas kötésben
13174.

Rufpreis:
1 400 HUF

13175.

Rufpreis:
1 600 HUF

13176.

Rufpreis:
1 400 HUF

Nyírő József: Uz Bence. Bp., 1936, Révai. Kiadói halina kötés, kissé kopottas, molyrágta kötésben, kopottas állapotban.
13177.

Rufpreis:
1 400 HUF

13178.

Rufpreis:
3 000 HUF

Csehov, Anton: Életem. Egy vidéki fiatalember elbeszélése. Bp., 1962, Magyar Helikon. Kiadói bordázott gerincű félbőr kötés, illusztrált, jó állapotban, bibliofil kiadás.
13179.

Rufpreis:
3 000 HUF

Madách Imre: Az ember tragédiája. Drámai költemény. Második népies kiadás. Bp., 1887, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, kötéstáblája sérült, lapok kijárnak, erősen viseltes állapotban.
13180.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gyulai Pál költeményei. A költő arczképével. Pest, 1870. Ráth Mór. 1t. 336p. Első kiadás! Díszesen aranyozott, kiadói vászonkötésben. Aranymetszéssel díszítve. (foltos)
13181.

Gyulai Pál költeményei. A költő arczképével.
Pest, 1870. Ráth Mór. 1t. 336p. Első kiadás! Díszesen aranyozott, kiadói vászonkötésben. Aranymetszéssel díszítve. (foltos)

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

13182.

Rufpreis:
10 000 HUF

Swedenborg Emanuel: Menny és pokol. Látottak és hallottak szerint. Bp. 1909. Londoni Swedenborg Társ. 334 p. Fűzve, kiadói papír borítóban; Jó állapotban
13183.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szécsi Ferenc: Általános műveltség lexikona Bp., 1941, Universum. 2 lev, 321 hasáb. Kiadói félvászon kötésben
13184.

Szécsi Ferenc: Általános műveltség lexikona
Bp., 1941, Universum. 2 lev, 321 hasáb. Kiadói félvászon kötésben

Rufpreis:
1 400 HUF

A Pallas Nagy Lexikona Az összes ismeretek enciklopédiája. 1–18. kötet pótkötetekkel (teljes). Budapest, 1893–1904. Pallas. Szövegközti képekkel, térképekkel, chromo­li­tográfiákkal gazdagon illusztrálva. Egységes, aranyozott gerincű, kiadói félbőr kötésben. Kissé kopott kötésű sorozat
13185.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF