Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 120
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
913033
13198
216
Radnóti Miklós: Bori notesz, facsimile kiadás, Magyar Helikon hasonmás kiadása, Bp. 1971, hozzá Ortutay Gyula tanulmánya a költő utolsó verseivel 909873
13199
216
Kodolányi János: Suomi a csend országa. Útirajz. Bp. 1937. Turul. 234p. Papírkötésben. Illusztrált papír védőborítóban. 909806
13200
216
909861
13201
216
Herczeg Ferenc: Napkelte előtt! Gondolatok Nagymagyarországról. Magyar Könyvnap 1937. Bp. 1937 Singer és Wolfner. 238 p. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. 909803
13202
216
909814
13203
216
916876
13204
216
900
Török Lajos: Kozmetika. A bőr ápolása és szépséghibáinak gyógyítása. Bp. 1927. Dick Manó. 160 l. Szövegközt 46 ábrával. Megviselt papírkötésben
909074
13205
216
909075
13206
216
gróf Szécsen Antal: Tanulmányok. Bp., cca 1880. Ráth Mór. Félvászon kötésben.
909078
13207
216
Az Uj idők egészségi kódexe. Bp. é.n. Singer és Wolfner. Belül kissé sérült egészvászon kötésben
915673
13208
216
Krúdy Gyula: Bukfenc. Bp. 1918. Kultura. Második kiadás! Kiadói, félvászon kötésben
915672
13209
216
Karinthy Frigyes: Capillária. Bp. é.n. Kultúra. Második kiadás! Kiadói, enyhén sérült papírkötésben
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF