Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 120

Radnóti Miklós: Bori notesz, facsimile kiadás, Magyar Helikon hasonmás kiadása, Bp. 1971, hozzá Ortutay Gyula tanulmánya a költő utolsó verseivel
13198.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kodolányi János: Suomi a csend országa. Útirajz. Bp. 1937. Turul. 234p. Papírkötésben. Illusztrált papír védőborítóban.
13199.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

13200.

Rufpreis:
1 600 HUF

Herczeg Ferenc: Napkelte előtt! Gondolatok Nagymagyarországról. Magyar Könyvnap 1937. Bp. 1937 Singer és Wolfner. 238 p. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben.
13201.

Herczeg Ferenc: Napkelte előtt! Gondolatok Nagymagyarországról. Magyar Könyvnap 1937.
Bp. 1937 Singer és Wolfner. 238 p. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben.

Rufpreis:
2 400 HUF

13202.

Rufpreis:
1 000 HUF

13203.

Rufpreis:
1 600 HUF

Török Lajos: Kozmetika. A bőr ápolása és szépséghibáinak gyógyítása. Bp. 1927. Dick Manó. 160 l. Szövegközt 46 ábrával. Megviselt papírkötésben
13204.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

13205.

Rufpreis:
1 600 HUF

gróf Szécsen Antal: Tanulmányok. Bp., cca 1880. Ráth Mór. Félvászon kötésben.
13206.

Rufpreis:
1 200 HUF

Az Uj idők egészségi kódexe. Bp. é.n. Singer és Wolfner. Belül kissé sérült egészvászon kötésben
13207.

Rufpreis:
1 000 HUF

Krúdy Gyula: Bukfenc. Bp. 1918. Kultura. Második kiadás! Kiadói, félvászon kötésben
13208.

Rufpreis:
1 000 HUF

Karinthy Frigyes: Capillária. Bp. é.n. Kultúra. Második kiadás! Kiadói, enyhén sérült papírkötésben
13209.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF