Tolnai Világlexikon I-XX. kötet, teljes sorozat. Budapest, Tolnai Nyomdai Művészet és Kiadóvállalat Részvénytársaság Kiadása. Egészvászon kötésben, dombornyomott borítóval. Szép állapotú, egységes sorozat
Herczeg Ferenc: Pro libertate! Regény két kötetben. Bp., (1936). Singer és Wolfner. 340 p. + 1 tábla ; 287+(1) p. Az első kötetben számozott, aláírt példány. Kiadói papír kötésben.
Ijjas Antal: Húsz évszázad viharában, Az egyház és a pápaság története. Bp., 1948, Magyar Írás. Kiadói félászon kötés, kissé piszkos, kopottas állapotban.
Dr. Almásy József(szerk.): Katolikus írók új kalauza. Bp., 1940, Ardói Irodalmi és Könyvkiadó Vállalat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, a könyv középen a gerincnél kettévált.
Villon balladái. Faludy György átköltésében. Bp., 1941, Officina. 89 l, 2 lev, 16 korabeli fametszetű illusztrációval. Kiadói, aranyozott, kopott vászonkötésben, a táblák belső oldalai egykori párizsi térképekkel. Hiányzó gerincű félvászon kötésben, első borító elvált
Arany János összes munkái Új lenyomat.I. és X. kötetek sérült kötéssel Bp., 1900. Franklin. A sorozat az 1883-89-es Ráth-féle kiadás új lenyomata. Aranyozott, sérült kiadói egészvászon kötésben. Könyvtári duplum
Magyar remekírók sorozat A magyar irodalom főművei sorozat 44 kötete. 1904-1906. Franklin. Az írók arcképével illusztrálva. Egységes, aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Egy két kötettől eltekintve jó állapotú sorozat 44 db
Bloch Iván dr: Korunk nemi élete, tekintettel korunk műveltségére. Bp. é.n. Dante 684p. Kiadói, aranyozott gerincű és táblájú egészvászon-kötésben. Első egy két lap piszkos