Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 120

Tolnai Világlexikon I-XX. kötet, teljes sorozat. Budapest, Tolnai Nyomdai Művészet és Kiadóvállalat Részvénytársaság Kiadása. Egészvászon kötésben, dombornyomott borítóval. Szép állapotú, egységes sorozat
13210.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Herczeg Ferenc: Pro libertate! Regény két kötetben. Bp., (1936). Singer és Wolfner. 340 p. + 1 tábla ; 287+(1) p. Az első kötetben számozott, aláírt példány. Kiadói papír kötésben.
13211.

Herczeg Ferenc: Pro libertate! Regény két kötetben.
Bp., (1936). Singer és Wolfner. 340 p. + 1 tábla ; 287+(1) p. Az első kötetben számozott, aláírt példány. Kiadói papír kötésben.

Rufpreis:
8 000 HUF

Hatalmas, nagyrészt régi könyv tétel, 50 db feletti, sok jó kiadással, érdemes megnázni
13212.

Rufpreis:
1 000 HUF

13213.

Rufpreis:
10 000 HUF

13214.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ijjas Antal: Húsz évszázad viharában, Az egyház és a pápaság története. Bp., 1948, Magyar Írás. Kiadói félászon kötés, kissé piszkos, kopottas állapotban.
13215.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Almásy József(szerk.): Katolikus írók új kalauza. Bp., 1940, Ardói Irodalmi és Könyvkiadó Vállalat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, a könyv középen a gerincnél kettévált.
13216.

Rufpreis:
1 600 HUF

Villon balladái. Faludy György átköltésében. Bp., 1941, Officina. 89 l, 2 lev, 16 korabeli fametszetű illusztrációval. Kiadói, aranyozott, kopott vászonkötésben, a táblák belső oldalai egykori párizsi térképekkel. Hiányzó gerincű félvászon kötésben, első borító elvált
13217.

Villon balladái. Faludy György átköltésében.
Bp., 1941, Officina. 89 l, 2 lev, 16 korabeli fametszetű illusztrációval. Kiadói, aranyozott, kopott vászonkötésben, a táblák belső oldalai egykori párizsi térképekkel. Hiányzó gerincű félvászon kötésben, első borító elvált

Rufpreis:
1 400 HUF
9

Turoldus: A Róland ének (La Chanson de Roland) fordította Dr. Varga Bálint. Bp., 1932. Kir. Magyar egyetemi nyomda. Kissé sérült kiadói kartonkötsében
13218.

Rufpreis:
1 800 HUF

13219.

Rufpreis:
800 HUF

13220.

Rufpreis:
10 000 HUF

Bloch Iván dr: Korunk nemi élete, tekintettel korunk műveltségére. Bp. é.n. Dante 684p. Kiadói, aranyozott gerincű és táblájú egészvászon-kötésben. Első egy két lap piszkos
13221.

Bloch Iván dr: Korunk nemi élete, tekintettel korunk műveltségére.
Bp. é.n. Dante 684p. Kiadói, aranyozott gerincű és táblájú egészvászon-kötésben. Első egy két lap piszkos

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF