Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 120

Petőfi-Album. A Petőfi-Társaság megbízásából szerkesztették Bartók Lajos, Endrődi Sándor és Szana Tamás. Bp., 1898, Athenaeum. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, gerincnél szakadt, a lapok kijárnak, viseltes állapotban.
13234.

Rufpreis:
2 000 HUF

13235.

Rufpreis:
12 000 HUF

Gárdonyi Géza: Göre Gábor: Tapasztalatok Bp., 1905, Singer és Wolfner. Mühlbeck Károly szövegközti illusztrációival, kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben
13236.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Szemelvények a magyar forradalmi és szociális költészetből. Budapest, 1919, Budapest Főváros Házinyomdája. Kiadói papírkötés, a borító leszakadt
13237.

Rufpreis:
1 000 HUF

13238.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vörösmarty album. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., é.n., [Pesti Napló]. Kiadói, aranyozott, dombornyomott, illusztrált egészvászon kötésben, megviselt, de hiánytalan állapotban
13239.

Rufpreis:
1 000 HUF

13240.

Rufpreis:
6 000 HUF

Révai Kis Lexikona I-II. Szerk.: Csekei Varjú Elemér, Bp, 1936, Révai Irodalmi Intézet. Félbőr kötés, jó állapotú, gerinc kicsit kopott
13241.

Rufpreis:
4 000 HUF

13242.

Rufpreis:
2 800 HUF

13244.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

13245.

Rufpreis:
6 000 HUF

13246.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF