Verne Gyula: Kéraban, a vasfejű. Regény. Ford. György Aladár és Illésy Piroska. Második, egyedül jogositott kiadás. Kilenczvenhat képpel. (Verne Gyula Összes Munkái) Bp., 1897, Franklin-Társulat. Kiadói, festett, aranyozott, zöld, egészvászon sorozatkötésben, a gerinc alján lévő kopást leszámítva jó állapotú
Vörösmarty album. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., é.n., [Pesti Napló]. Kiadói, aranyozott, dombornyomott, illusztrált egészvászon kötésben, megviselt, de hiánytalan állapotban
Arany János összes munkái Új lenyomat. VII.-VIII.: Aristophanés vígjátékai I.-II. Bp., 1900. Franklin. A sorozat az 1883-89-es Ráth-féle kiadás új lenyomata. Díszes, aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Könyvtári duplum
Shakespeare album. Shakespeare élete és költészete, írók tanulmányaiban, képzőművészek festményeiben, rajzaiban, rézmetszeteiben és előadóművészek alakításaiban megvilágítva. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., Hornyánszky. Illusztrált, kiadói aranyozott egészvászon kötés, kicsit kopott, a gerinc sérült
Arany János összes munkái Új lenyomat. XI.-XII. Levelezése író barátaival. Bp., 1900. Franklin. A sorozat az 1883-89-es Ráth-féle kiadás új lenyomata. Díszes, aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Könyvtári duplum
A Pallas Nagy Lexikona Az összes ismeretek enciklopédiája. 1-16. kötet. Budapest, 1893-1904. Pallas. Szövegközti képekkel, térképekkel, chromolitográfiákkal gazdagon illusztrálva. Egységes, dúsan aranyozott gerincű, kiadói félbőr kötésben. egy két kötet gerincén kis kopások, egyébként jó állapotban