Bücher: Küche und Garten

Zahl der Lose: 8

Podruzsik Béla: Legújabb szakácskönyv. A polgári konyha, házi cukrászat és a diétás főzés ismereteivel. Bp., 1928, Otthon Nyomda. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél és a sarkainál szakadt, belül a gerincnél kissé levált, kopottas állapotban.
12918.

Rufpreis:
3 000 HUF

Az új idők első receptkönyve. Válogatott, kipróbált receptek gyűjteménye. Bp., (1934), Athenaeum. Félvászon kötés, belső előlap hiányzik, ragasztva, lapszélek ázottak, kopottas állapotban.
12919.

Rufpreis:
1 000 HUF

St. Hilaire Jozefa: Pesti szakácskönyv. Bp. 1875. Eggenberger-féle könyvkereskedés. Ragasztott félvászon kötés, kissé viseltes állapotban. Kézzel írt receptek az utolsó lapokon.
12920.

Rufpreis:
8 000 HUF
10

J.M. Heitz: Die Wiener Bürger-Küche illustriertes Kochbuch. Wien, 1911, A. und R. Heitz. Kiadói egészvászon kötés, belül a gerincnél teljesen levált, belső előlapja hiányzik, néhány lapja kijár, szakadt, viseltes állapotban.
12921.

Rufpreis:
2 000 HUF

12922.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szobanövények Á-tól Z-ig, lefűzhető kártyalapok gyűrűs könyvekben, 5 kötet, színes fotókkal
12923.

Rufpreis:
4 000 HUF

Peronoszpóra jelzőállomás a védekezés szolgálatában. Bp., 1954, Földművelésügyi Minisztérium. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
12924.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Dr. Nemes Lajos-Szabó Dezső: Kaktuszok. Bp., 1981, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, képekkel illusztrált, jó állapotban.
12925.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF