Tétel

Rufpreis:

1 000 HUF

Beschreibung:

Az új idők első receptkönyve. Válogatott, kipróbált receptek gyűjteménye. Bp., (1934), Athenaeum. Félvászon kötés, belső előlap hiányzik, ragasztva, lapszélek ázottak, kopottas állapotban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : németh_andrea