Podruzsik Béla: Legújabb szakácskönyv. A polgári konyha, házi cukrászat és a diétás főzés ismereteivel. Bp., 1928, Otthon Nyomda. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél és a sarkainál szakadt, belül a gerincnél kissé levált, kopottas állapotban.