Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 82

12957.

Rufpreis:
6 000 HUF

Révai Kis Lexikona I-II. Szerk.: Csekei Varjú Elemér, Bp, 1936, Révai Irodalmi Intézet. Félbőr kötés, jó állapotú, gerinc kicsit kopott
12958.

Rufpreis:
4 000 HUF

12959.

Rufpreis:
2 800 HUF

12960.

Rufpreis:
1 000 HUF

12961.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

12962.

Rufpreis:
6 000 HUF

12963.

Rufpreis:
4 000 HUF

A Pallas Nagy Lexikona Az összes ismeretek enciklopédiája. 1-16. kötet. Budapest, 1893-1904. Pallas. Szövegközti képekkel, térképekkel, chromo­li­tográfiákkal gazdagon illusztrálva. Egységes, dúsan aranyozott gerincű, kiadói félbőr kötésben. egy két kötet gerincén kis kopások, egyébként jó állapotban
12964.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Kádár Imre: A fekete bárány, Erdélyi Szépmíves Céh Kiadó, Kolozsvár - A kiadó 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás, jó állapotban
12965.

Rufpreis:
1 200 HUF

12966.

Festett, aranyozott kiadói egészvászon kötésben.

Rufpreis:
1 800 HUF

Móricz Zsigmond(szerk.): Mai Dekameron, Az új írók. Bp., 1932, Nyugat. Újrakötött félvászon kötés, elején az eredeti címlappal, néhány lap foltos, egyébként jó állapotban.
12967.

Rufpreis:
1 800 HUF

Vajthó László: Bessenyei. Bp., 1947, Dante. Kiadói papírkötés, színes fénymásolt védőborítóval, belsejében megjegyzéssel, jó állapotban.
12968.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF