Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 82

12933.

Rufpreis:
1 600 HUF

12934.

Rufpreis:
1 400 HUF

Költők Albuma. Szerkesztette: Radó Antal. Bp., 1890. Lampel Róbert (Wodianer F és fiai)  Cs. és kir. udv. Könyvkereskedés tulajdona. Kiadói díszes egészvászon kötés, festett borító, festett lapszél. Illusztrált, foltos.
12935.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jókai Mór 10 kötet. Budapest, 1904-1930, Révai Testvérek kiadása. Díszes keménykötésű, aranyozott. Kötetenként változó állapotban.
12936.

Rufpreis:
1 000 HUF

Baranyi Ferenc: Esőveréssel. Válogatott és új versek. Dedikált! Bp., 1975, Magvető Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, jó állapotban.
12937.

Rufpreis:
2 000 HUF

12938.

Eötvös József, báró : Emlék és ünnepi beszédei

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

12939.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

12940.

Rufpreis:
12 000 HUF

A Pallas Nagy Lexikona Az összes ismeretek enciklopédiája. 1–18. kötet pótkötetekkel (teljes). Budapest, 1893–1904. Pallas. Szövegközti képekkel, térképekkel, chromo­li­tográfiákkal gazdagon illusztrálva. Egységes, aranyozott gerincű, kiadói félbőr kötésben. Kissé kopott kötésű sorozat
12941.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

12942.

Rufpreis:
6 000 HUF

12943.

Révai Nagy Lexikona (I-IX. kötet)
Bp., 1911-1935, Révai. 9 db(1., 2., 3., 4., 5., 6., 8., 9., 10.).

Rufpreis:
10 000 HUF

12944.

Gárdonyi Géza munkái. 1-40 kötet.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF