Arany János nagyobb elbeszélései, II. kötet. Buda halála, Murány ostroma. Pest, 1872, Ráth Mór. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, gerincnél szakadt, belül a gerincnél teljesen levált, kopottas állapotban.
Dóczi Lajos: Csók. Kiadói aranyozott gerincű, festett egészvászon kötés, aranyozott lapszélek, kopottas állapotban. Aranyozott kiadói egészbőr-kötésben, aranyozott lapszélekkel Budapest, Lampel Róbert (Wodianer F. és fiai)
Cipősdoboznyi könyv, közte Karinthy Frigyes: Együgyü lexikon, Arthur Berger: Az örök tavasz szigetein, Szent Ágoston: A lélek Istennel való magányos beszélgetéseinek könyve, Müller Lajos: A boldogság útja, Nikolaus Lenau: Gedichte és már érdekességek