Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 82

Tolsztoj összes regényei és elbeszélései 6 kötet a sorozatból. Néhol sérült egészvászon kötésben.
12981.

Rufpreis:
1 000 HUF

Arany János nagyobb elbeszélései, II. kötet. Buda halála, Murány ostroma. Pest, 1872, Ráth Mór. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, gerincnél szakadt, belül a gerincnél teljesen levált, kopottas állapotban.
12982.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Arany János-Zichy Mihály: Arany János balladái Zichy Mihály rajzaival (facsimile kiadás) 38x45 cm
12983.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nemesné M. Márta: Vízcsepp mese. O. Petrocsiv Emil rajzaival. Budapest 1922. Tarka könyvek.
12984.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dóczi Lajos: Csók. Kiadói aranyozott gerincű, festett egészvászon kötés, aranyozott lapszélek, kopottas állapotban.  Aranyozott kiadói egészbőr-kötésben, aranyozott lapszélekkel Budapest, Lampel Róbert (Wodianer F. és fiai)
12985.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dóczi Lajos: Széchy Mária. Aranyozott kiadói egészbőr-kötésben, aranyozott lapszélekkel Budapest, Lampel Róbert (Wodianer F. és fiai)
12986.

Rufpreis:
1 000 HUF

12987.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

12988.

Rufpreis:
2 000 HUF

Cipősdoboznyi könyv, közte Karinthy Frigyes: Együgyü lexikon, Arthur Berger: Az örök tavasz szigetein, Szent Ágoston: A lélek Istennel való magányos beszélgetéseinek könyve, Müller Lajos: A boldogság útja, Nikolaus Lenau: Gedichte és már érdekességek
12989.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ernyey Béla: Az álmok veszélyes dolgok. Bp., 1987. Zeneműkiadó. Dedikált!
12990.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF