Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 82
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
897072
12969
214
Gaal Mózes: Kazinczy Ferenc élete és költészete. Bp.-Pozsony, Stampfel Károly. Belsejében ajánlással 1899-es dátumozással. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon kötés, festett lapszélek, gerincnél enyhén sérült, jó állapotban.
895658
12970
214
Bendek Elek Ezüst Mesekönyv. Bukarest, 1975, Kriterion könyvkiadó. Illusztrált. Kemény táblás félvászon kötésű.
424616
12971
214
11000
832224
12972
214
2200
Váradi Antal: Költemények. Bp., 1890. Szépirodalmi könyvkiadó. Ruzitska Ármin. Festett, egészvészon kötésben, szép állapotban
790038
12973
214
790036
12974
214
1936 A Hegedűs hírlapiroda kölcsönkönyvtár jegyzéke; Oradea, 1936
851435
12975
214
894650
12976
214
Suschka Richárd: Egyszerű gazdasági számvitel. Bp., 1902. Pátria. 212p. Egészvászon kötésben 894656
12977
214
Schreiber József: Automobilisták zsebkönyve. hetedik kiadás. Bp. 1929. Auto- és motorujság kiad. 367 l. 47 l. (Budapest uccáinak és tereinek betürendes névsora.) Kissé megviselt illusztrált kiadói borítékban. Dedikált! 894657
12978
214
Müller J. P.: Az én módszereim. Könyv a testedzésről. Bp., é.n.. Illusztrációkkal. Hozzákötve: Bucsányi Gyula: Az érelmeszesedés természetes gyógyítása. Bp., 1926. Attila. Félvászon védőborítóban
894672
12979
214
894670
12980
214
cca 1960 Alkatrészkatalógus a Pobeda M 20 típusú személygépkocsihoz Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF