Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 82

Gaal Mózes: Kazinczy Ferenc élete és költészete. Bp.-Pozsony, Stampfel Károly. Belsejében ajánlással 1899-es dátumozással. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon kötés, festett lapszélek, gerincnél enyhén sérült, jó állapotban.
12969.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bendek Elek Ezüst Mesekönyv. Bukarest, 1975, Kriterion könyvkiadó. Illusztrált. Kemény táblás félvászon kötésű.
12970.

Rufpreis:
1 000 HUF

12971.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Váradi Antal: Költemények. Bp., 1890. Szépirodalmi könyvkiadó. Ruzitska Ármin. Festett, egészvészon kötésben, szép állapotban
12972.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

12973.

Rufpreis:
1 000 HUF

1936 A Hegedűs hírlapiroda kölcsönkönyvtár jegyzéke; Oradea, 1936
12974.

Rufpreis:
1 000 HUF

12975.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Suschka Richárd: Egyszerű gazdasági számvitel. Bp., 1902. Pátria. 212p. Egészvászon kötésben
12976.

Rufpreis:
1 000 HUF

Schreiber József: Automobilisták zsebkönyve. hetedik kiadás. Bp. 1929. Auto- és motorujság kiad. 367 l. 47 l. (Budapest uccáinak és tereinek betürendes névsora.) Kissé megviselt illusztrált kiadói borítékban. Dedikált!
12977.

Rufpreis:
2 000 HUF

Müller J. P.: Az én módszereim. Könyv a testedzésről. Bp., é.n.. Illusztrációkkal. Hozzákötve: Bucsányi Gyula: Az érelmeszesedés természetes gyógyítása. Bp., 1926. Attila. Félvászon védőborítóban
12978.

Rufpreis:
1 200 HUF

12979.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1960 Alkatrészkatalógus a Pobeda M 20 típusú személygépkocsihoz
12980.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF