Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 82

12945.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

12946.

Rufpreis:
5 000 HUF

12947.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

12948.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

12949.

German-Hungarian dictionary, half-leather binding, good condition

Rufpreis:
2 800 HUF

1932 Nyomda és rokonipar évkönyve. felelős kiadó Székely Artúr
12950.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gárdonyi Géza: Göre Gábor: Tapasztalatok Bp., 1905, Singer és Wolfner. Mühlbeck Károly szövegközti illusztrációival, kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben
12951.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Herczegh Ferenc munkái. Gyűjteményes díszkiadás. 25 kötet a sorozatból Bp., 1925, Singer és Wolfner, Kiadói, dúsan és díszesen aranyozott, vaknyomásos, egészvászon-kötésben jó állapotban
12952.

Rufpreis:
12 000 HUF

Szemelvények a magyar forradalmi és szociális költészetből. Budapest, 1919, Budapest Főváros Házinyomdája. Kiadói papírkötés, a borító leszakadt
12953.

Rufpreis:
1 000 HUF

12954.

Rufpreis:
1 000 HUF

Iposz jubileumi évkönyv. Sorszámozott. 134/1500. 262p.
12955.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vörösmarty album. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., é.n., [Pesti Napló]. Kiadói, aranyozott, dombornyomott, illusztrált egészvászon kötésben, megviselt, de hiánytalan állapotban
12956.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF