Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 124

Tamási Áron: Ábel a rengetegben. Kolozsvár, 1932, Erdélyi Szépmíves Céh. Félbőr kötés, belül a gerincnél javítva, első lapnál kissé szakadt, kopottas állapot.
13103.

Rufpreis:
4 000 HUF

Aranyossi Magda: Lázadó asszonyok. A Magyar Nőmunkásmozgalom története 1867-1919. Bp., 1963, Kossuth. Dedikált! Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
13104.

Rufpreis:
1 200 HUF

Shakespeare: Lear király. Zigány Árpád fordításában. Bp., 1899. Vass József. Kopott egészvászon kötésben
13105.

Rufpreis:
800 HUF

Magyar értelmező kéziszótár Bp., 1972. Akadémiai
13106.

Rufpreis:
1 000 HUF

13107.

German-Hungarian dictionary, half-leather binding, good condition

Rufpreis:
2 800 HUF

13108.

Rufpreis:
3 000 HUF

13109.

Festett, aranyozott kiadói egészvászon kötésben.

Rufpreis:
1 800 HUF

13110.

Rufpreis:
1 200 HUF

13111.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

13112.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

13113.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

13114.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF