Moly Tamás: Az utolsó pillanatban. Vörösbegy újabb kalandjai, I. köt. Bp., é.n., Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kiváló állapotban
Verne Gyula: Kéraban, a vasfejű. Regény. Ford. György Aladár és Illésy Piroska. Második, egyedül jogositott kiadás. Kilenczvenhat képpel. (Verne Gyula Összes Munkái) Bp., 1897, Franklin-Társulat. Kiadói, festett, aranyozott, zöld, egészvászon sorozatkötésben, a gerinc alján lévő kopást leszámítva jó állapotú
B. Cramer: Latomia - Neue Zeitschrift für Freimaurerei. 15. Jahrgang Leipzig 1892. Bruno Zechel. Szabadkőműves folyóirat félvászon kötésben. / Freemaison magazine in half-linen binding 208p.
Gárdonyi Géza munkái. 1-40 kötet. Bp. 1924-1938. Dante. 40 db. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben. Egységes, szép sorozat. (egy kötet sarkán szakadás)
Franklin Társulat könyvtára - Magyar klasszikusok sorozat 1-40. kötet, egy kötet híján komplett sorozat. Bp., é. n., Franklin-Társulat Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. (hiánytalan kötetek, többnyire jó állapotban)