Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 124

Vegyes tétel! Ravasz László: Alfa és ómega. Prédikációk, beszédek, cikkek. Második kötet. Bp., Franklin. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban. Budapest Kálvin téri Református Egyház lelkipásztorai által kiadott levél Ravasz László aláírásával.
13115.

Rufpreis:
1 200 HUF

13116.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kisfaludi Kisfaludy Sándor minden munkái. Negyedik kiadás, 1., 3., 4., 6., 7., 8. kötet, Bp., 1893, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott festett egészvászon kötés, festett lapszélek, kissé kopottas állapot.
13117.

Rufpreis:
8 000 HUF

Dóczi Lajos: Csók, vígjáték négy felvonásban. Bp., 1892, Ráth Mór. Kiadói aranyozott gerincű, festett egészvászon kötés, belső borítólap kiszakadt, aranyozott lapszélek, kopottas állapotban.
13118.

Rufpreis:
1 000 HUF

Machiavelli: A fejedelem. Dr. Rodolfo Mosca előszavával, olasz eredetiből fordította: Lányi Margit. Kartonált kötés, ráragasztva az eredeti címlappal, viseltes állapotban.
13119.

Rufpreis:
1 000 HUF

13120.

Rufpreis:
800 HUF

13121.

Rufpreis:
4 000 HUF

Dickens Károly: Dombey és fia I.-V. kötet. Teljes! - fordította Bús Vitéz. Bp., 1874 Franklin. Félbőr kötésben (egy kötet gerincén kisebb szakadás)
13122.

Rufpreis:
8 000 HUF

13123.

Rufpreis:
4 000 HUF

Thury Zsuzsa: Rossz emberek, jó emberek. Dedikált! Bp., 1987, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés védőborítóval, jó állapotban.
13124.

Rufpreis:
1 000 HUF

Petőfi Sándor: János vitéz. Bp., 1845, Vahot Imre. Reprint kiadás, Rózsavölgyi és Társa. 13. sorszámozott könyv, kartonált kötés, belsejében Ex libris, viseltes állapotban.
13125.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gárdonyi Géza munkái sorozat 3 kötete: Dávidkáné, Tizenkét novella, Két menyasszony. Mindegyik kötet sorszámozott. Bp., Dick Manó,  Aranyozott egészvászon kötésben
13126.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF