Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 124

Urbach Erzsébet: Villa Gentiana. Bevezetéssel ellátta Vécsey Leó. 50/43. számozott példány, a címlap Végh Gusztáv rajzolóművész alkotása. Bp., Unió Könyvkiadóvállalat. Kiadói egészvászon kötés, gerince kissé sérült, lapok foltosak, egyébként jó állapotban.
13091.

Rufpreis:
1 000 HUF

Balassa Imre: A titkos futár. Bp., Általános Nyomda. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
13092.

Rufpreis:
800 HUF

13093.

Rufpreis:
2 400 HUF

1945/1975 Illyés Gyula négy verse.  61. példány, üzleti forgalomba nem került, kiadói aranyozott papír kötés, újszerű állapotban.
13094.

Rufpreis:
1 000 HUF

13095.

Rufpreis:
1 400 HUF

13096.

Rufpreis:
2 000 HUF

Trencsényi-Waldapfel Imre: Görög-római mythológia. A klasszikus ókor istenei és hősmondái. Képmellékletekkel és szövegrajzokkal. Bp., 1936, Győző Andor. Képekkel illusztrált, kiadói aranyozott egészvászon kötés, első lapján kisebb tollfirkával, kopottas állapotban.
13097.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Vörösmarty' minden munkái. Kiadták barátai Bajza J. és Schedel Ferencz. Nyolczadik kötet. Pest, 1847, Kilián György. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
13098.

Rufpreis:
2 000 HUF

Borbély Pál: Labdarúgó Világbajnokság 1966. Bp., 1966, Sport. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
13099.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. S. Weisse: A titkos prostitució és a félvilág. Vita Sexualis V. Bp., Thália. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
13100.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dante komédiája I.-II. Pokol, Purgatórium. ford: Babits Mihály. Bp., 1913. Pallas. aranyozott egészvászon kötésben. Zádor István illusztrációival
13101.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Halhatatlan szerelem, Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. A nyolcvanéves Pesti Napló jubileumi ajándéka előfizetőinek. Bp., 1930, Pesti Napló. Rengeteg képpel illusztrált, kiadói egészvászon kötés, a gerinc kicsit sérült
13102.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF