Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 124

Verne Gyula [Jules]: Servadac Hector kalandos utazása a Naprendszeren át. Átdolgozta Szász Károly. Második egyedül jogositott képes kiadás. Bp., 1896, Franklin-Társulat. Lapszámozáson belül számtalan egészoldalas képpel illusztrált, a címlapon vignetta. Kiadói, festett, aranyozott, szürke egészvászon sorozatkötésben (egy lap kijár, a reklámokból egy lap hiányzik)
13067.

Rufpreis:
2 000 HUF

Goda Gábor: A planétás ember. Dedikált! Bp., 1985, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés védőborítóval, jó állapotban.
13068.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vámos Miklós: Apák könyve. Bp., 2000, Ab Ovo. Dedikált! Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
13069.

Rufpreis:
3 000 HUF

1906 A szent István Társulat karácsonyi könyvjegyzéke 80p.
13070.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Alapszókincs 11 nyelven (német, angol, francia, olasz, spanyol, portugál, holland, svéd, lengyel, cseh, magyar). München, 2005, Compact Verlag. Kiadói kartonált kötés, újszerű állapotban.
13071.

Rufpreis:
1 000 HUF

Katona József: Bánk bán. Dráma öt felvonásban. Csók István képeivel illusztrált díszkiadás. A Pesti Napló ajándéka előfizetőinek. Bp., 1899, Pesti Napló. Reprint kiadás! Kiadói kartonált kötés, védőborítóval, újszerű állapotban.
13072.

Rufpreis:
2 000 HUF

Josephi Antonii Transylvani (Erdélyi József)  Adversus Vindicias Fratris Hyacinthi Campion. Apologia altera. Agriae, 1768. 92p.  Korabeli papírkötésben
13073.

Rufpreis:
4 000 HUF

1932 Nyomda és rokonipar évkönyve. felelős kiadó Székely Artúr
13074.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gárdonyi Géza: Göre Gábor: Tapasztalatok Bp., 1905, Singer és Wolfner. Mühlbeck Károly szövegközti illusztrációival, kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben
13075.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Gárdonyi Géza: Göre Gábor: Veszödelmek Bp., 1905, Singer és Wolfner. Mühlbeck Károly szövegközti illusztrációival, kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben
13076.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Gárdonyi Géza: Göre Gábor: A Kátsa sógor Bp., é.n. Dante. Mühlbeck Károly szövegközti illusztrációival, kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben
13077.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Gárdonyi Géza: Göre Gábor: Durbnist sógor Bp., é.n. Dante. Mühlbeck Károly szövegközti illusztrációival, kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben
13078.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF