Elsők Könyve (szerk. Tóth Emese). 2005, Ventus Libro Kiadó. Színes képekkel, fotókkal gazdagon illusztrált, kiadói kartonált kötés, védőborítóval, újszerű állapotban.
Francis William Bain hindu történetei és Daudet egy könyve. Összesen 14 kötet Ford. Baktay Ervin. Bp., cca 1920 Rózsavölgyi és Társa kiadásában. MInd kis példányszámú könyv
Magyar remekírók sorozat A magyar irodalom főművei sorozat 44 kötete. 1904-1906. Franklin. Az írók arcképével illusztrálva. Egységes, aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Egy két kötettől eltekintve jó állapotú sorozat 44 db
Shakespeare album. Shakespeare élete és költészete, írók tanulmányaiban, képzőművészek festményeiben, rajzaiban, rézmetszeteiben és előadóművészek alakításaiban megvilágítva. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., Hornyánszky. Illusztrált, kiadói aranyozott egészvászon kötés, kicsit kopott, a gerinc sérült