Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 124

Tamási Áron: Szűzmáriás királyfi. Kolozsvár, Erdélyi Szépmíves Céh. A kiadó 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás, halina kötéses, jó állapotú
13055.

Rufpreis:
1 000 HUF

Elsők Könyve (szerk. Tóth Emese). 2005, Ventus Libro Kiadó. Színes képekkel, fotókkal gazdagon illusztrált, kiadói kartonált kötés, védőborítóval, újszerű állapotban.
13056.

Rufpreis:
1 800 HUF

1916 Pesti Hírlap naptára az 1916. szökőévre. Budapest, Légrády Testvérek. Egészvászon kötés, 1-2 lap kijár
13057.

Rufpreis:
1 000 HUF

Francis William Bain hindu történetei és Daudet egy könyve. Összesen 14 kötet Ford. Baktay Ervin. Bp., cca 1920 Rózsavölgyi és Társa kiadásában. MInd kis példányszámú könyv
13058.

Rufpreis:
4 000 HUF

13059.

Rufpreis:
12 000 HUF

Révai Kis Lexikona I-II. Szerk.: Csekei Varjú Elemér, Bp, 1936, Révai Irodalmi Intézet. Félbőr kötés, jó állapotú, gerinc kicsit kopott
13060.

Rufpreis:
4 000 HUF

13061.

Rufpreis:
2 800 HUF

Révai nagy lexikona I.-VI. kötetek Hasonmás kiadás jó állapotban, Szekszárd. 2000 Babits.
13062.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Karácsony Benő: Napos oldal. Kolozsvár, Erdélyi Szépmíves Céh. A kiadó 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás, halina kötéses, borító kicsit kopott
13063.

Rufpreis:
1 000 HUF

Román György: Várkastély a hegytetőn. Dedikált! Bp., 1967, Magvető. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
13064.

Rufpreis:
1 000 HUF

13065.

Rufpreis:
800 HUF

Goda Gábor: Levelek Judithoz. Dedikált! Bp., 1981, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
13066.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF