Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 124

Kisfaludy Sándor összes költeményei I. (Remekírók Képes Könyvtára). Budapest, 1901, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Magyar művészek rajzaival, aranyozott, színezett egészvászon kötésben, jó állapotban
13043.

Rufpreis:
1 000 HUF

Mészáros József: A Fradi New Yorkban. Bp., 1965, Sport. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
13044.

Rufpreis:
1 000 HUF

Stadler Aurél: Halk tájak lelke, versek. Szabadka, 1944, Papp Géza. Dedikált! Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
13045.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ratzinger, Joseph: A mustármag reménye. Eisenstadt, 1979, Prugg Verlag. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapot
13046.

Rufpreis:
1 200 HUF

Yesudian, Selva Raja: Sport és jóga, Ősi hindu testgyakorlatok és lélekszabályozás európaiak számára. Dedikált! 53 eredeti felvétellel, IX. kiadás, Stádium. Egészvászon kötés, ráragasztva az eredeti címlap, kopottas állapotban.
13047.

Rufpreis:
3 000 HUF

Széchenyi István válogatott munkái II. (Remekírók Képes Könyvtára. Budapest, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Magyar művészek rajzaival, aranyozott, színezett egészvászon kötés, kissé kopott állapotban
13048.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vörösmarty Mihály Munkái III. (Remekírók Képes Könyvtára). Budapest, 1906, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Aranyozott, színezett egészvászon kötésben, jó állapotban
13049.

Rufpreis:
800 HUF

Csokonai Vitéz Mihály válogatott munkái (Remekírók Képes Könyvtára). Budapest, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Magyar művészek képeivel, aranyozott, színezett egészvászon kiadásban
13050.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szemelvények a magyar forradalmi és szociális költészetből. Budapest, 1919, Budapest Főváros Házinyomdája. Kiadói papírkötés, a borító leszakadt
13051.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tamási Áron: Ábel az országban. Kolozsvár, Erdélyi Szépmíves Céh. A kiadó 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás, halina kötéses, jó állapotú
13052.

Rufpreis:
1 000 HUF

Chappuis, Jean (S.J.): Panis quotidianus animae, sive meditationes in singulos anni dies. 3. band. (utolsó lap hiányzik / last page missing) Wien. 1738. Maria Theresia Voigt. Kissé megviselt bőrkötésben
13053.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szabó Ervin: Szindikalizmus és szociáldemokrácia Bp., 1908, Deutsch Zsigmond és Társa kiadása, papírkötés
13054.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF