Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 124

Dr. Supka Géza: A nagy dráma. Miskolc, 1924, Klein Ludvig és Szelényi Könyvnyomda Rt. Dedikált! Félbőr kötés, gerincnél sérült, szakadt, egyébként jó állapotban.
13031.

Rufpreis:
1 600 HUF
25

Veres Péter: Gyepsor. Elbeszélések, negyedik, bővített kiadás. Dedikált! Félvászon kötés, kopottas állapotban.
13032.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kató, Egy úri leány története (Vallomások egy fiatal leány életéből). Wien, 1931, Magánkiadás. 150/40. sorszámozott kiadás, újrakötött papírkötés, viseltes állapotban.
13033.

Rufpreis:
10 000 HUF

Kellér Andor: Író a toronyban. Három arckép. Rexa Dezsőnek dedikálva! Bp., 1958, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, jó állapotban.
13034.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

A magyar bányászat évezredes története I. Bp., 1997, Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület. Kiadói műbőr kötésben
13035.

Rufpreis:
2 000 HUF

13036.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

13037.

Rufpreis:
12 000 HUF

13038.

Rufpreis:
6 000 HUF

13039.

Rufpreis:
1 000 HUF

13040.

Rufpreis:
6 000 HUF

A magyar anekdotakincs. Thesaurus Anecdotum Hungarorum. Gyűjtötte és magyarázta Tóth Béla. Új átdolgozott kiadás. Bp., 1935, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
13041.

Rufpreis:
1 800 HUF

13042.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF