https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 124
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
852571
13079
208
0
3800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Gárdonyi Géza: Göre Gábor bíró úr könyve. Bp., 1905, Singer és Wolfner. Mühlbeck Károly szövegközti illusztrációival, kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben 849203
13080
208
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Farkas Elek? Legujabb és legtömöttebb Magyar-Német és Német-Magyar szókönyv... Pest, 1848. Heckenast Gusztáv 418+386p. Modern egészvászon kötésben 824632
13081
208
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nyírő József: Madéfalvi veszedelem. Bp., 1939, Révai. A kötéstábla rajzát Toncz Tibor készítette. Kiadói halina kötés, jó állapotban. 824690
13082
208
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nyírő József: Az én népem. Bp., 1937, Révai. Kiadói halina kötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
824689
13083
208
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nyírő József: Uz Bence. Bp., 1936, Révai. Kiadói halina kötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
824683
13084
208
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nyírő József: Jézusfaragó-ember. Bp., 1937, Révai. Kiadói halina kötés, jó állapotban. 824634
13085
208
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nyírő József: Isten igájában. Bp., 1936, Révai. Kiadói halina kötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
824676
13086
208
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nyírő József: A sibói bölény. Bp., (1936), Révai. Kiadói halina kötés, jó állapotban. 824680
13087
208
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nyírő József: Havasok könyve. Bp., 1936, Révai. Kiadói halina kötés, belül a gerincnél kissé levált, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
824702
13088
208
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nyírő József: Kopjafák. Bp., (1936), Révai. Kiadói halina kötés, jó állapotban. 776888
13089
208
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kempis Tamás: Krisztus követése. Erkölcsi olvasó- és imakönyv. A latin eredetiből magyar protestáns használatra átdolgozta Szeremlei Samu. Második tetemesen javított kiadás. Pest, 1865, Pfeifer Ferdinánd. Félvászon kötés, festett lapszélekkel, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
776907
13090
208
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Wekerle László (szerk.): Kis-Lexikon egyetemes ismerettár I. Bp., Pallas Irodalmi és Nyomdai Részvénytársaság. Egészvászon kötés, fametszetekkel, gerincén szakadt, kopottas állapot, hiányos.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse