Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 124

Gárdonyi Géza: Göre Gábor bíró úr könyve. Bp., 1905, Singer és Wolfner. Mühlbeck Károly szövegközti illusztrációival, kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben
13079.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Farkas Elek? Legujabb és legtömöttebb Magyar-Német és Német-Magyar szókönyv... Pest, 1848. Heckenast Gusztáv 418+386p. Modern egészvászon kötésben
13080.

Rufpreis:
1 600 HUF

Nyírő József: Madéfalvi veszedelem. Bp., 1939, Révai. A kötéstábla rajzát Toncz Tibor készítette. Kiadói halina kötés, jó állapotban.
13081.

Rufpreis:
2 000 HUF

13082.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nyírő József: Uz Bence. Bp., 1936, Révai.  Kiadói halina kötés, jó állapotban.
13083.

Rufpreis:
2 000 HUF

13084.

Rufpreis:
2 000 HUF

13085.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nyírő József: A sibói bölény. Bp., (1936), Révai.  Kiadói halina kötés, jó állapotban.
13086.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nyírő József: Havasok könyve. Bp., 1936, Révai.  Kiadói halina kötés, belül a gerincnél kissé levált, jó állapotban.
13087.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nyírő József: Kopjafák. Bp., (1936), Révai.  Kiadói halina kötés, jó állapotban.
13088.

Rufpreis:
2 000 HUF

13089.

Rufpreis:
2 000 HUF

13090.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF