Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 81

12794.

Rufpreis:
1 200 HUF

12795.

Rufpreis:
3 000 HUF

12796.

Festett, aranyozott kiadói egészvászon kötésben.

Rufpreis:
1 800 HUF

12797.

Dr. Ballagi Mór: Új teljes német és magyar szótár. Magyar-német rész; Német-magyar rész. Ötödik kiadás. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Kiadói, dombornyomott, aranyozott félbőr kötésben, márványozott élmetszéssel, két kötetben, jó állapotú /
German-Hungarian dictionary, half-leather binding, good condition

Rufpreis:
2 800 HUF

Bauer Bernhard A., Dr.: A nő. Tanulmányok a nő testéről, lelkéről, nemi életéről és erotikájáról. Második és befejező rész. Ford. Fülöp Zsigmond. II. kiadás. Bp., 1928, Novák Rudolf és Társa. Kiadói, aranyozott, egészvászon kötésben, közepes állapotú (a gerinc sérült)
12798.

Rufpreis:
800 HUF

Magyar értelmező kéziszótár Bp., 1972. Akadémiai
12799.

Rufpreis:
1 000 HUF

Mersekovszkij munkái 13 kötet a sorozatból Bp., é.n. Dante. Aranyozott egészvászon  kötésben
12800.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gárdonyi Géza sorozat 7 db kötete. Bp., Dick Manó,  Aranyozott egészvászon kötésben
12801.

Rufpreis:
3 000 HUF

12802.

Rufpreis:
4 000 HUF

Dickens Károly: Dombey és fia I.-V. kötet. Teljes! - fordította Bús Vitéz. Bp., 1874 Franklin. Félbőr kötésben (egy kötet gerincén kisebb szakadás)
12803.

Rufpreis:
8 000 HUF

12804.

Rufpreis:
4 000 HUF

Alfred Brehm: Az állatok világa - Madarak I. kötet Szerk. Chernel István. Bp., 1902. Légrády. aranyozott, kissé hibás félbőr kötésben
12805.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF