Vörösmarty album. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., é.n., [Pesti Napló]. Kiadói, aranyozott, dombornyomott, illusztrált egészvászon kötésben, megviselt, de hiánytalan állapotban
Szepessy László: Hit és haza. Bp., 1908. Szent István. Izsóf Alajos a Zászlónk c. cserkészújság szerkesztőjének szóló dedikálással. (Kissé megviselt egészvászon kötésben)
Illik tudni. Modern kislexikon. Szerk.: Csánk Endre. Függelék: Dernői-Kocsis László: Kis sportlexikon. Bp., 1935, Rózsavölgyi és Társa, 285 l, 32 t. Kiadói vászonkötésben (gerincén apró hiba)
Klug József (Joseph), Dr.: Az örökkévaló dolgok. Gondolatok a katekizmus első része fölött. Ford. Bilkei Ferenc. Székesfehérvár, 1922, Egyházmegyei Könyvnyomda. Kiadói papírkötésben, közepes állapotú