Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 81

Bodrogi Gyula: A vadász néha főz is. Dedikált! Bp., 1993. Welcome
12842.

Rufpreis:
1 000 HUF
9

Halasy-Nagy József Mai politikai rendszerek Bp. é.n. Franklin-Társulat. Kiadói egészvászon kötésben.
12843.

Halasy-Nagy József Mai politikai rendszerek
Bp. é.n. Franklin-Társulat. Kiadói egészvászon kötésben.

Rufpreis:
1 000 HUF

Csíkvári Jákó: A közlekedési eszközök története II. kötet. Reprint kiadás!
12844.

Rufpreis:
1 200 HUF

Vörösmarty album. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., é.n., [Pesti Napló]. Kiadói, aranyozott, dombornyomott, illusztrált egészvászon kötésben, megviselt, de hiánytalan állapotban
12845.

Rufpreis:
1 000 HUF

Póra Ferenc: A magyar rokon értelmű szók és szólások kézikönyve Reprint. Bp., 1991. Gondolat
12846.

Rufpreis:
800 HUF

12847.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Illik tudni. Modern kislexikon. Szerk.: Csánk Endre. Függelék: Dernői-Kocsis László: Kis sportlexikon. Bp., 1935, Rózsavölgyi és Társa, 285 l, 32 t. Kiadói vászonkötésben (gerincén apró hiba)
12848.

Illik tudni. Modern kislexikon. Szerk.: Csánk Endre.
Függelék: Dernői-Kocsis László: Kis sportlexikon. Bp., 1935, Rózsavölgyi és Társa, 285 l, 32 t. Kiadói vászonkötésben (gerincén apró hiba)

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

12849.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Klug József (Joseph), Dr.: Az örökkévaló dolgok. Gondolatok a katekizmus első része fölött. Ford. Bilkei Ferenc. Székesfehérvár, 1922, Egyházmegyei Könyvnyomda. Kiadói papírkötésben, közepes állapotú
12850.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF