Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 81

Tompa Mihály: Virágregék Bp. 1894. Franklin.  litografált díszcímlap, 198p. 7 t. (színes kőnyomatos tábla). Festett, kiadói egészvászon-kötésben, aranyozott lapszélekkel. Nagyon szép állapotban!
12770.

Rufpreis:
4 000 HUF
9

Zilahy Lajos: A lélek kialszik. Dedikált! Novi Sad, 1965. Forum.
12771.

Rufpreis:
8 000 HUF

Arany János sorozat 4 kötetben: Toldi szerelme, Toldi estélye. Kisebb költemények, Elbeszélő és elegyes költemények, Buda halála, Murány ostroma. Családi könyvtár sorozat Bp., 1887. Ráth Mór. Egységes, aranyozott egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel, nagyon szép állapotban
12772.

Rufpreis:
12 000 HUF

12773.

Rufpreis:
12 000 HUF

12774.

Rufpreis:
1 800 HUF

Zrínyi Miklós munkái. Első, a szerző kiadatlan prózai műveivel kiegészített kiadás. Kazinczy Gábor és Toldy Ferenc. Pest, 1853. Emich. A címlapon fametszetű látképpel (Csáktornya) és Zrínyi rézmetszetű képével 420 + 312 hasáb. Korabeli félvászon kötésben
12775.

Zrínyi Miklós munkái. Első, a szerző kiadatlan prózai műveivel kiegészített kiadás. Kazinczy Gábor és Toldy Ferenc.
Pest, 1853. Emich. A címlapon fametszetű látképpel (Csáktornya) és Zrínyi rézmetszetű képével 420 + 312 hasáb. Korabeli félvászon kötésben

Rufpreis:
12 000 HUF

Révai Nagy lexikona I-XX. kötet, pótkötettel Teljes!, 1992-1995, Babits kiadó. Hasonmás kiadás, egészvászon borítóban, A kötetek kb fele  elázott állapotban!
12776.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Pallas regénysorozat az 1880-as évekből. Összesen 18 db regény, 13 kötetben. Egységes, aranyozott gerincű félvászon sorozatkötésben, szép állapotban
12777.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

12778.

Rufpreis:
2 000 HUF

Csokonai Vitéz Mihály: Dorottya vagyis a dámák diadalma a farsangon, Furcsa vitézi versezet négy könyvben 1799. Tizedik Hungária Könyv. Számozott, névre szóló példány. Kiadói félvászon kötésben, jó állapotban.
12779.

Rufpreis:
4 000 HUF

12780.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Szilágyi Sándor: Lavotta János. A kor és az ember. Bp., 1930, Könyvbarátok Szövetsége. Kiadói félbőr kötésben, gerince enyhén kopott, jó állapotban, belsejében Lavotta két arcképével, és a síremlékéről készült fotóval.
12781.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF